Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Extreme Rally
Extreme Rally
Wielkość: 17.08 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 15-11-2020
Pobrań: 2 166
Extreme Rally to prosta gra oferująca wyścigi samochodowe. Prosta grafika i proste zasady.

Bierzemy udział w wyścigach po różnych torach razem z innymi czterema autkami. W trakcie wyścigu mamy widok z góry i w ten właśnie sposób sterujemy naszym samochodem. Poza kontrolą, jazda do przodu - hamulec, zmiana kierunku - lewo, prawo, mamy dostępne tzw. nitro, czyli dopalacz. Sterowanie przypisane jest strzałkom klawiatury a dopalacz wyzwalamy poprzez wciśnięcie literki n.
Żeby jednak mieć dopalacz czyli nitro, najpierw musimy go zakupić. Koszt nitro to 5000 dolarów i żeby je zarobić musimy zająć przynajmniej drugie miejsce. Niestety zajęcie drugiego miejsca nie da nam nic więcej poza dopałką. Żeby mieć dostęp do kolejnej trasy lub innych płatnych autek musimy zająć miejsce pierwsze.
Żeby cokolwiek zmienić, czyli trasę lub samochód, trzeba zająć pierwsze miejsce, bowiem zarobki za wyścigi nie sumują się. Każdorazowo poprzednia wypłata przepada.
Bycie pierwszym na mecie, nawet z dopalaczem, może być nieco trudne, ale życzymy powodzenia :)

Gra jest darmowa a udostępniona została pełna wersja gry na licencji freeware, czyli całkowicie za darmo.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!