Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
BeamNG.drive - beamng drive
BeamNG.drive - beamng drive
Wielkość: 94.31 MB
Autor: BeamNG
Licencja: demo
Dodano: 02-10-2017
Pobrań: 14 317
BeamNG Drive to gra jest symulatorem jazdy autem typu truck. Nie jest to może duży samochód ciężarowy, ale też całkiem fajnie się prowadzi.

W grze beamng drive możemy się fajnie pobawić jeżdżąc po specjalnie przygotowanych torach. Mamy tutaj zwykłe wyboje, ale także różne tory wymagające dość precyzyjnego kierowania. Fizyka jazdy jest dość precyzyjna i całkiem fajnie odwzorowuje realną jazdę samochodem.

Jako, że mamy tutaj tylko wersję demo to samochodowa ekwilibrystyka jest tu jeną rzeczą jaka jest dostępna. Jednak to wystarczy żeby się nacieszyć z całkiem ciekawego sposobu spędzania wolnego czasu :)


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • czy too działa?
  • nieda się pobrać >:[
  • ej widzowie zrobię kiedyś odcinek
  • To działa, inaczej nie było by tej gry tutaj :)
  • wogule nie działa do prubowałem na windows:98,xp,vista,7,8,10
  • Dziękuje
  • Hej mam do was pytanie czy to działa? jak tak to ok ale czy nie ściągneło wam żadnego wirusa?
  • To jest wersja demo...
  • dziala ?
  • mam pytanie do moich widzów, czy to działa?

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!