Gry do pobrania > Samochodowe - Gry samochody

Tu pobierzesz gry na system Windows.
18 WHEELS OF STEEL AMERICAN LONG HAUL
18 WHEELS OF STEEL AMERICAN LONG HAUL
Wielkość: 107.79 MB
Autor: SCS Software
Licencja: demo
Dodano: 04-09-2013
Pobrań: 18 964
Ta gra to łakomy kąsek dla miłośników przejażdżek dużymi samochodami typu TIR. Jak nazwa gry wskazuje będziemy mogli jeździć tzw. 18-sto kołowcami.

Gra ma już swoje lata (ta wersja została wydana w roku 2007 a cała seria sięga roku 2002) i choć może nie jest jeszcze staruszkiem to grafika nie jest doskonała. Pomimo to ustawienie na najwyższej rozdzielczości (np. 1680x1050) daje sporo szczegółów i generalnie nie jest tak źle.

Wcielamy się w rolę kierowcy tych wspaniałych wielkich wozów. Możemy sobie wybrać auto, to skąd wyjeżdżamy oraz cel podróży w przypadku pojedyńczej trasy. Możemy także wybrać ładunek, który będziemy wieźli.
Jest także drugi tryb, tryb kampanii.

Dostępne trasy prowadzą po amerykańskich, kanadyjskich oraz meksykańskich drogach.
Na początek otrzymujemy określoną z góry ilość gotówki zależną od wybranego stopnia trudności. Naszym celem jest oczywiście przewóz ładunku, jednak główny cel to rozwijanie naszej firmy i pomnażanie stanu konta.

Gra oferuje nam zmienne warunki pogodowe, w deszczu lub w słońcu, jedziemy za dnia oraz w nocy. Jazda nocna jest nadzwyczaj ciekawym doświadczeniem.
Musimy pamiętać o takich szczegółach jak tankowanie a także należy przestrzegać przepisów ruchu drogowego w trakcie jazdy włączając np. migacze, światła.
W przypadku złamania przepisów bądź też kolizji możemy otrzymać mandat jeśli złapie nas policja. Trzeba więc uważać w trakcie jazdy.

Udostępniona wersja to tylko demo pozwalające na godzinną grę. Pełną wersję można nabyć na stronie producenta za ok. 10 dolarów.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Nic
  • ja nie mogę to się tego panowie i panie nie da pobrać
  • szkoda że ta wersja jest demonstracyjna-demo :(((( ale fajna bardzo gierka :D
  • bardzo fajna
  • niewiem niewiem
  • super gra
  • to nie jest pełna wersja gry jak i nie wieżycie to zobaczcie sobie jest napisane nad obraskamio
  • to jest demo ?
  • Fajna gra tylko ze czeba kupic
  • ej wiecie morze jakie wymagania ma ta gierka proszę o szybka odpowiedź

Dodaj komentarz


Need For Speed Carbon Need For Speed Carbon
Need For Speed to klasyka gier samochodowych. Carbon to następna gra z tej serii, już dziesiąta. W tej grze...
Euro Truck Simulator Euro Truck Simulator
Symulator jazdy ciężarówkami to gratka dla miłośników motoryzacji i wszelkich gier komputerowych. Jeśli ktoś l...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!