Gry do pobrania > Rpg

Tu pobierzesz gry na system Windows.
SWAT 4 Single Player
SWAT 4 Single Player
Wielkość: 183.15 MB
Autor: Sierra
Licencja: demo
Dodano: 24-09-2009
Pobrań: 13 949
Gracz wciela się w rolę członka grupy antyterrorystycznej - SWAT. Wypełniamy zadane misje.
Demo umożliwia jedynie wykonywanie misji przez pojedynczego użytkownika, nie ma opcji multiplayer.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • Lepsza jest pełna wersja
  • to jest demo czy pelna wersia
  • tu jest tylko jedna misja?
  • czy ta gra jest fajna ?
  • zobaczymy czy jest fajna
  • ZA DARMO TO JEST
  • Bardzo fajna gierka, szkoda że demo, pobierzcie sobie skądś torrenta z pełną wersją, serio warto :D
  • gra demo czyli jak tylko nie ma multi ,ale misje i normalna gra jest???
  • MOze byc,da sie grac:P
  • siema ziomy

Dodaj komentarz


SWAT 4 Single Player SWAT 4 Single Player
Gracz wciela się w rolę członka grupy antyterrorystycznej - SWAT. Wypełniamy zadane misje. Demo umożliwia jed...
Revenant Revenant
Gra wzorowana na Diablo. Jest to połączenie RPG z grą akcji. W grze występujemy jako wojownik i czarownik - w...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!