Gry do pobrania > Przygodowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Nowy Jankes na dworze króla Artura
Nowy Jankes na dworze króla Artura
Wielkość: 54.56 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 18-04-2012
Pobrań: 3 977
Humorystyczna fabuła gry przenosi nas w czasy Króla Artura. Wcielamy się w postać rycerza, który nie wie za bardzo jak się znalazł w tak dziwnych warunkach.
Ktoś odział nas w zbroje, otrzymaliśmy przewodnika i mamy odnaleźć żywą wodę, źródło młodości, a to zadanie wykonujemy właśnie na rozkaz Króla Artura.

Wcielając się w nową rolę kierujemy grupą robotników, którzy zbierają żywność, drewno i inne niezbędne materiały żeby wykonywać zadania, które są niezbędne do osiągnięcia celu.

Gra jest dość lekka i sympatyczna i pozwala się nieco uśmiechnąć oraz zrelaksować. Ponieważ udostępniona tutaj jest wersja demo, dająca nam do 30 minut zabawy to i tak jest to czas, który wystarczy na kilka chwil relaksu. Jeśli jednak ta zabawa się nam spodoba to za niewielką opłatą można uzyskać dostęp do pełnej wersji gry.

Drobna uwaga: przy wykonywaniu instalacji należy uważać na zaznaczone opcje. Domyślnie program instalacyjny sugeruje zainstalowanie paska narzędziowego do przeglądarki internetowej oraz zmianę domyślnej wyszukiwarki. Jeśli chcemy żeby nic poza zainstalowaniem gry nie było dodane do systemu, należy odznaczyć ustawione domyślnie opcje.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna ale nudna julka ma racje grafika MASACRA
  • ta gra to cad
  • Ta gra jest okropna... grafika to masakra..

Dodaj komentarz


Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad... Star Wars Jedi Knight: Jedi Acad...
Fascynaci filmów Georga Lucasa z serii Gwiezdnych Wojen, po raz kolejny mogą spróbować swoich sił w grze. W te...
Harry Potter i Czara Ognia Harry Potter i Czara Ognia
Gra jest angielską wersją demonstracyjną opartą na filmie Harry Potter i Czara Ognia (Harry Potter and the Gob...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!