Gry do pobrania > Platformowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Supercow (Superkrowa)
Supercow (Superkrowa)
Wielkość: 29.51 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 13-02-2014
Pobrań: 3 418
Profesor Duriarti, słynny przestępca ucieka z więzienia. Życie na farmie Sunny Valley płynie sobie spokojnie. Jednak nagle profesor zajmuje farmę i wyłapuje wszystkie zwierzęta. O całym wydarzeniu dowiaduje się Superkrowa, która spieszy na ratunek zwierzętom, bo kto może wiedzieć lepiej niż ona jak uratować farmę?

Tak mniej więcej rozpoczyna się gra. Wątek fabuły w praktyce nie jest nikomu potrzebny do zabawy, jednak często niektórzy go szukają. Więc jest takowy. To czy ten wątek jest ciekawy, cz też nie, pozostawiam do oceny graczom ;)

My przechodzimy jednak do sedna sprawy czyli gry. To, prosta, wręcz rekreacyjna platformówka, w której sterujemy naszym Superbohaterem, tu nim jest Superkrowa. Bardzo oryginalny pomysł, nieprawdaż?

Sama gra nie wyróżnia się jednak specjalnie poza specyficznym bohaterem od innych tego typu produkcji. Może poza tym, że pełna wersja gry jest całkowicie darmowa i zasadniczo nie zawiera reklam.
Sterując krową zbieramy monety, szukamy ukrytych zakamarków i jednocześnie unikamy niebezpieczeństw, np. wrogów w postaci ślimaków. I tu podobnie jak w grach mario-podobnych skacząc na ślimaka z góry unicestwiamy go.

Podsumowując: zabawa może być ciekawa dla graczy lubiących ten typ rozgrywki. Może jednak się szybko znudzić. Jednak gra jest darmowa, więc chyba warto spróbować.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jedna z lepszych gier platformowych, ładna grafika
  • Ta gra jest super uwielbiam ja

Dodaj komentarz


Nurek Jimmy Nurek Jimmy
Nurek Jimmy (Diver Jimmy) to prosta gra platformowa nawiązująca zasadami do gry Mario. Sterujemy tutaj postaci...
Bananarama Bananarama
Typowa platformówka. Sterujemy małą małpką. Zbieramy banany i unikamy niebezpiecznych stworków. Zadaniem małpk...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!