Gry do pobrania > Platformowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Secret Maryo Chronicles
Secret Maryo Chronicles
Wielkość: 53.67 MB
Autor: FluXy
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 24-11-2012
Pobrań: 3 540
Gra bardzo przypomina gry serii Mario. Mamy tu podobną postać stylizowaną na Mario, dźwięk i grafika jest również podobna. No i jest to platformówka. Dzięki takiemu zabiegowi ten klon daje również dużo zabawy.
Secret Maryo Chronicles jest grą w pełnej wersji i jest udostępniona do pobrania zupełnie za darmo. Pomimo tego, że nie jest to już najnowszy produkt to w Mario zawsze chyba warto zagrać.

Zasady są bardzo proste zbieramy monety a wystrzegamy się niektórych postaci takich jak żółwie czy też żarłoczne rośliny. Żółwie oraz inne chodzące postacie możemy wykluczać poprzez skok z góry.

W trakcie gry można też zdobywać dodatkowe moce (powerup) i tak na przykład duży czerwony muchomor przekształca Mario w dużego Mario. Drugą ciekawą mocą jest roślinka z ognistym kwiatem. Ten powerup powoduje, że stajemy się ognistym Mario i mamy możliwość strzelania z ognistych kul. Po za tym możemy też przy odpowiednich powerupach strzelać z kul lodowych, stać się niewidzialnym dla naszych przeciwników czy też otrzymać dodatkowe życia.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jak za darmo to fajna gra
  • Chyba pobiorę, z opisu wygląda fajnie.

Dodaj komentarz


Nurek Jimmy Nurek Jimmy
Nurek Jimmy (Diver Jimmy) to prosta gra platformowa nawiązująca zasadami do gry Mario. Sterujemy tutaj postaci...
Bananarama Bananarama
Typowa platformówka. Sterujemy małą małpką. Zbieramy banany i unikamy niebezpiecznych stworków. Zadaniem małpk...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!