Gry do pobrania > Platformowe

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Nurek Jimmy
Nurek Jimmy
Wielkość: 10.66 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 15-03-2013
Pobrań: 6 130
Nurek Jimmy (Diver Jimmy) to prosta gra platformowa nawiązująca zasadami do gry Mario. Sterujemy tutaj postacią nurka, który zbiera skarby ukryte pod wodą.

Nasz główny bohater odziedziczył po swoim dziadku stary dom leżący na wybrzeżu oceanu. Znalazł w nim kufer, o którym wcześniej dziadek mu sporo opowiadał. W kufrze znajdowały się części starożytnego artefaktu. Tenże artefakt był zdobiony przez Kryształ Przeznaczenia, który przynosił szczęście dla jego właściciela a nie znał litości dla wrogów. Historia tego artefaktu wskazywała na to, że pozostałe jego kawałki wraz z innymi skarbami zostały porozrzucane na dnie oceanu. Naszym zadaniem jest odnalezienie tego cennego reliktu.

Zakładamy wiec skafander oraz butlę tlenową i wyruszamy w podwodne poszukiwania. W oceanie czeka na nas wiele niebezpieczeństw. Musimy uważa na co wchodzimy i dokąd idziemy żeby nie znaleźć się w tarapatach. Trzeba także uważać na ilość tlenu w naszej butli, który może się szybko skończyć.
Zbieramy diamenty i inne skarby, które napotkamy po drodze.

Nurek może być przez nas sterowany poprzez myszkę lub klawiaturę. Choć sterowanie myszką jest bardzo intuicyjne to jednak klawiatura wydaje się być kontrolerem znacznie bardziej precyzyjnym. Myszką wskazujemy kierunek: lewy, prawy. Skok/płynięcie do góry uzyskujemy poprzez klikniecie lewego klawisza. Z klawiatury sterujemy kursorami: strona lewa, prawa. Skok uzyskujemy spacją.

Niektóre żyjące stworzenia mogą nam zabrać nieco tlenu jeśli się z nimi zetkniemy, należy więc na nie uważać. Możemy także się ich pozbywać poprzez skoczenie na nie z góry (to przypomina nam zasadę panującą Mario). Przykładem jest tutaj krab, który jest dla nas groźny ale możemy go w ten właśnie sposób unieszkodliwić.
W kolejnych poziomach odnajdujemy kamienie, które pomogą nam zniszczyć podwodne miny lub pływające stworzenia. Wystarczy w nie rzucić żeby się ich pozbyć (prawy klawisz myszy lub CTRL z klawiatury).
Wśród groźnych stworzeń, na które musimy uważać jest także rekin. Natomiast niektóre takie jak żółw mogą nam pomóc. Żółw może nam służyć jako transport jeśli na niego wskoczymy.

Gra jest dostępna tutaj w pełnej wersji, można więc grać bez ograniczeń. Kolorowa grafika, nastrojowa muzyka oraz nieskomplikowana rozgrywka mogą nas wprawić w dobry nastrój.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • lol mam pytanie trzeba androida ?
  • lubię to
  • mam pytanko czemu jak wyłańcze tą gre to gram od nowa ??
  • dobra gra
  • Polecam bd tą grę do zainstalowania i do pobrania.

Dodaj komentarz


Nurek Jimmy Nurek Jimmy
Nurek Jimmy (Diver Jimmy) to prosta gra platformowa nawiązująca zasadami do gry Mario. Sterujemy tutaj postaci...
Bananarama Bananarama
Typowa platformówka. Sterujemy małą małpką. Zbieramy banany i unikamy niebezpiecznych stworków. Zadaniem małpk...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!