Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
SpongeBob Kanciastoporty
SpongeBob Kanciastoporty
Wielkość: 5.00 MB
Autor: Softendo
Licencja: freeware
Dodano: 14-07-2011
Pobrań: 9 974
Gra opiera się na postaciach z serialu animowanego pod tym samym tytułem (SpongeBob SquarePants).
Swojego bohatera, którym sterujemy gry wybiera się na początku gry i może nim być zarówno sam SpngeBob jak jeden z pozostałych postaci bajki, czyli: Patryk Rozgwiazda (Patrick Star), Skalmar Obłynos (Squidward Tentacles) bądź też Sandy Pysia (Sandy Cheeks).
Zasady samej gry są natomiast podobne jak w kultowej grze jaką jest Dyna Blaster.
Mamy do dyspozycji wybuchającą substancję, którą uruchamiamy spacją, działa ona jak bomba zegarowa, która wybucha po kilku sekundach a to czas, który pozwala nam uciec przed eksplozją.
Naszym zadaniem jest wyprzedzić konkurencję co można robić na kilka sposobów, miedzy innymi próbując wysadzić bombę gdy w polu rażenia będą nasi przeciwnicy.
W trakcie instalacji dobrze jest odznaczyć opcje proponowane przez instalator, jeśli nie chcemy, żeby program zmieniał ustawienia naszej przeglądarki, czyli instalację paska narzędziowego, ustawienie wyszukiwarki producenta gry jako domyślnej oraz ustawienie strony głównej producenta jako domyślnej.
Po uruchomieniu gry możemy wybrać opcję pełnego ekranu (prawy klawisz myszki, Full Screen).


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • jak to sie ściąga odpowie mi ktoś
  • Nie wiem czy fajne ale wygląda nawet ,nawet .
    =,=
  • boże ja w to grałem na internecie żal!!!
  • super
  • jeszcze nie wiem bo się nie załadowała, ale pewnie super
  • Super Gra
  • to bardzo fajna gra
  • super

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!