Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Wolfenstein: Enemy Territory
Wolfenstein: Enemy Territory
Wielkość: 258.35 MB
Autor: Activision
Licencja: freeware
Dodano: 22-05-2018
Pobrań: 2 524
Wolfenstein: Enemy Territory to nadal świetna gra typu FPS (first-person shooter). Gra jest całkowicie darmowa (licencja freeware), kod samej gry został udostępniony i wydany na licencji GPL. W grę można grać wyłącznie w trybie rozgrywki wieloosobowej (multiplayer). Pomimo swojego już dość leciwego wieku, nadal działa sporo serwerów, także w Polsce, do których można się dołączyć.

Czas i miejsce rozgrywki, tak jak wcześniejsze gry serii Wolfenstein, to oczywiście II Wojna Światowa. Wcielamy się w rolę jednego z żołnierzy walczących po stronie aliantów lub strony wojsk osi. Poza wyborem strony, naszym kolejnym wyborem będzie wskazanie kim chcemy być w danej rozgrywce: inżynierem, specjalistą od tajnych operacji, lekarzem lub zwykłym żołnierza. Gra ma bardzo dużo ciekawych opcji, z których możemy skorzystać. Dodatkowo silnik graficzny nie wymaga zbyt dużej mocy obliczeniowej, w zasadzie grać możemy na każdym komputerze PC wpiętym do Internetu.

Świetna grafika, ciekawe efekty dźwiękowe, dynamika oraz duża grywalność mogą dać sporo zabawy w trakcie rozgrywki.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!