Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
The Rise of Atlantis
The Rise of Atlantis
Wielkość: 16.89 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 27-10-2020
Pobrań: 1 063
The Rise of Atlantis to prosta gra, w tle której jest opowieść o powstaniu Atlantydy. Ta historia to oczywiście wymysł autora gry i wydaje mi się, że niespecjalnie warto się tutaj w nią zagłębiać.

Zasadniczą częścią gry jest składanie puzzli, czyli grupowanie minimum trzech takich samych elementów w pionie lub poziomie, im będzie ich więcej tym lepiej, całość musimy zakończyć w zadanym czasie.
Dany poziom jest ukończony jeśli uda się nam przenieść na sam dół części mapki, przez co są one dla nas dostępne i układają się w większy fragment. Jak tylko uda się nam zgromadzić całą mapkę uzyskujemy dostęp do skarbu przez co możemy udać się do kolejnej krainy.

W trakcie rozgrywki gromadzimy bonusy: m. in. bomby, pioruny oraz klepsydrę.
Bomba pozwala nam rozwalić elementy, które nie dają się zgrupować, podobne działanie ma piorunek (tylko efekt rozwałki jest inny), klepsydra natomiast daje nam kolejną porcję czasu.

Niestety gra nie wyróżnia się niczym szczególnym, grafika jest dość niskiej rozdzielczości, choć w całkiem fajnym stylu. Chęć zagrania w tą grę ratuje wyłącznie to, że jest to pełna wersja i pobieramy ją za darmo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dobra gra

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!