Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
SuperTuxKart
SuperTuxKart
Wielkość: 527.95 MB
Autor: SuperTuxKart
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 13-06-2018
Pobrań: 797
SuperTuxKart to jedna z udanych produkcji na licencji GNU/GPL, czyli jest to darmowa gra i to w pełnej, niczym nie ograniczonej wersji. Grafika oraz wydajność nie jest może najwyższych lotów, ale wydaje mi się, że jest na wystarczająco grywalnym poziomie.

Mamy do czynienia z wyścigami gokartów. Wybieramy jeden z pośród całkiem pokaźnej liczby gokartów, każdy z nich ma przypisaną postać kierowcy. Każdy z gokartów to także konkretne właściwości, czyli m. in. prędkość i przyspieszenie.
Możemy wybrać jeden z czterech poziomów trudności. Następnie przechodzimy do wyboru rodzaju wyścigu. Tu także jest całkiem spory wybór. Możemy wziąć udział w zwykłym wyścigu, w tzw. czasówce, możemy jechać za liderem, możemy także iść na bój eliminujący wszystkich przeciwników bez bezpośredniego ścigania się. Są także jeszcze inne konkurencje, np. wyścigi z duchami. Jest z czego wybierać.
Kolejny plus gry to całkiem spora liczba torów, z których możemy korzystać do woli. I zapewniam, nie ma żadnych mikropłatności jak to często bywa w komercyjnych produkcjach :)

Gra może sprawić przednią zabawę, a gdy jazda z komputerem nam się już znudzi możemy stanąć w szranki także z realnym przeciwnikiem.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!