Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Super Motocross Deluxe
Super Motocross Deluxe
Wielkość: 34.08 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 22-04-2020
Pobrań: 1 072
Gra Super Motocross Deluxe mogłaby być ciekawą ofertą zabawy w motocross dla dzieci. niestety autorom tej produkcji nie za bardzo to się udało. Sam pomysł na grę gdzie gracz mógłby sobie poszaleć na torze motocrossowym był ciekawy, jednak realizacja już niestety mniej.

Super Motocross to jednoosobowa gra, w której możemy dosiąść jeden z czterech motorów crossowych. Na początku dostępny jest tylko jeden, żeby mieć dostęp do każdego kolejnego, musimy zdobyć przy najmniej dwa złote medale, czyli uzyskać czas lepszy od wcześniej zadanego, zarejestrowanego w bazie gry.
Zgodnie z tą zasadą żeby mieć wszystkie motory crossowe wystarczy nam 8 zwycięstw na złoto.

Niestety zajęcie nawet jednego pierwszego miejsca jest dość trudne na domyślnym motorze jaki mamy na początku. Sterowanie jazdą wygląda następująco: strzałki góra/doł to przyspieszenie/hamowanie. Natomiast strzałki lewo/prawo to zmiana wychylenia do tyłu bądź do przodu kierującego naszą dwukołową bestyjką ;)
Utrzymanie równowagi na różnych pochyłych częściach toru jest trudne i czekają nas częste wywrotki.

Gra oferuje 15 różnych tras, całkiem sporo wybojów, skałek czy pagórków o dużym nachyleniu. Tutaj także na początek mamy dostęp tylko do pierwszego toru. Każdy kolejny dostępny jest wtedy gdy poprzednią trasę ukończymy z trzecią lokatą, czyli jeśli tam zdobędziemy brąz.

To tyle w kwestii pomysłu, teraz trochę o realizacji samej gry. Jak na jakość grafiki to gra ma niesamowite wymagania sprzętowe i działa dość powolnie przy słabszej karcie graficznej co zdecydowanie nie jest fajne. Jest bardzo kiepska optymalizacja silnika graficznego. Jednak najgorszym z UX gry jest to, że w trakcie prowadzenia motoru często liście (lub inne elementy) z pierwszego planu, całkowicie nam zasłaniają widok co sprawia, że przez co prawda krótki czas, ale nie widzimy nawet kasku motocyklisty o reszcie nawet nie wspomnę ;)

Jedyną pozytywną cechą jest cena gry, czyli jej darmowość i to, że w ramach braku opłaty otrzymujemy pełną wersję.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!