Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Super Motocross Africa
Super Motocross Africa
Wielkość: 74.62 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 21-06-2013
Pobrań: 3 638
Super Motocross Africa to kolejna gra dające szanse na wyścigi. Zwykle ścigamy się samochodami, tym razem przesiadamy się na motory. Miejscem, po którym będziemy jeździć są bardzo nieregularne plenery Afryki. Takie też są widoki w tej grze, stylizowane na lasy afrykańskie.

Już na samym początku gry musimy wybrać czy będzie jechać na czas, czy też weźmiemy udział w zbieraniu gwiazdek. Jazda na czas wiąże się z tym, że otrzymujemy (lub też nie) trofeum w kolorze złotym, srebrnym lub brązowym zależnie od czasu w jakim uda się nam przejechać wybraną trasę. Widełki czasowe są z góry ustalone. Drugim rodzajem zabawy jest zbieranie gwiazdek w trakcie jazdy. Wiąże się to czasem z jazdą wzdłuż trasy, która niekoniecznie jest najszybszą drogą do mety. Jeśli jednak nie uzbieramy odpowiedniej ilości gwiazdek to o trofeum w ciekawym kolorze możemy zapomnieć.

Sterowanie jest łatwe, gaz oraz jazdę wstecz osiągamy poprzez strzałki góra i dół kursorów, równowagę utrzymujemy natomiast strzałkami lewo i prawo. Sterowania motorem krosowym można się szybko nauczyć choć niestety w każdej kolejnej trasie mogą spotykać nas niespodziewanie strome podjazdy i kolejne lekcje nauki jak pokonać te strome wzniesienia.

Gra zawiera piętnaście różnych tras oraz daje nam do dyspozycji cztery motory. Na starcie mamy jeden motor, każdy kolejny jest dostępny po zdobyciu określonej ilości trofeów. Trasy natomiast są dostępne jak tylko uda się nam zdobyć brązowe trofeum na poprzedniej trasie.

Udostępniona gra jest pełną wersją bez żadnych restrykcji, można się więc długo bawić o ile tylko gra się spodoba. Z początku może to być problematyczne jednak po chwili jazdy można polubić tą grę.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • nawet fajne jest
  • Mojemu Synowi Się Podoba

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!