Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Sky Track
Sky Track
Wielkość: 16.65 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 02-12-2016
Pobrań: 1 105
Sky Track to kolejne wyścigi samochodowe w pełnej wersji. Gra jest z pewnością oryginalna, to trzeba przyznać. Ścigamy się na podniebnej trasie zawierającej różne niespodzianki. Trasa znajduje się gdzieś wysoko w chmurach, wypadnięcie z niej powoduje ni mniej, ni więcej jak spadanie w dół. Wyglada to trochę strasznie, ale można przeżyć... :)

W trakcie jazdy na trasie znajdują się różne przeszkody, mogą to być skrzynie a mogą też być luki w drodze. Skrzynie można ominąć choć autko nie prowadzi się najlepiej i jest mało precyzyjne, łatwo też wypaść z trasy. Jednak gdy operacja ominięcia się nie powiedzie to jeszcze nic straconego, zwykle po prostu obniży nam to prędkość jazdy.
Dziury natomiast koniecznie należy ominąć, wpadnięcie w taka dziurę kończy się wypadnięciem z trasy.

Pomimo tego, że gra nie jest nowością, do tego zajmuje bardzo mało miejsca na dysku, to trzeba przyznać, że to co pokazuje pod względem graficznym jest całkiem ciekawe. Niestety sama gra może wciągnąć tylko zapalonych pod względem wyścigów samochodowych graczy, jazda dostępnymi autami jest bowiem dość trudna i zasadniczo mało atrakcyjna. Być może pomimo wszystko uda się znaleźć jakieś plusy tej gry i może się ina komuś spodoba.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!