Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Royal Defense: Ancient Menace
Royal Defense: Ancient Menace
Wielkość: 93.08 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 17-04-2017
Pobrań: 573
Royal Defense: Ancient Menace to kolejna gra, którą udostępniamy jako przykład rozgrywki Tower Defense. Stajemy w szranki z atakującymi nas hordami różnych bliżej niezidentyfikowanych potworów. Do dzieła, brońmy się!

Naszym zadaniem jest obrona zamku przed najeźdźcami. Fani gatunku Tower Defense dobrze wiedzą o co chodzi. Dla nowych graczy sytuacja też jest prosta: dysponujemy wieżyczkami, które odpowiednio obsadzamy bronią i chronimy drogę prowadzącą do naszego zamku. Za zestrzelone jednostki wroga otrzymujemy zapłatę, która daje nam szansę na zakup nowych wieżyczek i unowocześnianie wcześniej postawionych.

Ta gra to w zasadzie kolejne poziomy do znanej i udostępnionej wcześniej gry o tym samym tytule.

Wraz z kolejnymi poziomami mamy do dyspozycji dodatkowe opcje chroniące nasz zamek w przypadku nagłego zagrożenia przeniknięcia wroga w pobliże naszego zamku. Możemy w dowolnym miejscu zrzucić na nie deszcz meteorytów, zmienić podłoże w ruchome, gorące błota, możemy nawet chwilowo zamrozić naszych najeźdźców.

Gra potrafi wciągnąć i choć na początku może wydawać się prosta to wraz z kolejnymi poziomami wzrasta stopień trudności.
Udostępniona tutaj do pobrania wersja jest pełna i nie jest obarczona żadnymi negatywny cechami typu reklamy czy też mikropłatności.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!