Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Nitronic Rush
Nitronic Rush
Wielkość: 344.06 MB
Autor: Team Nitronic
Licencja: freeware
Dodano: 21-04-2018
Pobrań: 183
Nitronic Rush to gra, w której wcielamy się w kierowce bardzo specyficznego auta. Nie są to zwykłe wyścigi a naszym zadaniem jest przejazd przez całą trasę w jak najkrótszym czasie co jest bardzo trudnym zadanie zważywszy na jej rodzaj. Są to futurystyczne tory, jednak w niektórych miejscach nie zachowują ciągłości i miejsca te należy przelecieć. Jak to zrobić? O tym w dalszej części tekstu.

Ten pojazd ma różne dopalacze (silniki odrzutowe) umiejscowione w wielu miejscach auta, każdy z nich wyzwalamy innym klawiszem. Dzięki nim możemy kierować autem także gdy nie trzymamy się podłoża i jesteśmy w powietrzu. Dodatkowo mamy możliwość wypuszczenia skrzydeł co pozwala na krótki lot. Dzięki takiemu wyposażeniu auto ma całkiem spore możliwości a sama jazda nim nabiera nowego znaczenia.

Niezależnie od wyposażania, sterowaniem tym pojazdem jest dość trudne, w szczególności jeśli robimy to przy pomocy klawiatury. Już na samym początku program instruuje nas, że najlepiej do sterowania auta wykorzystać kontroler z konsoli XBox.

Gra jest całkiem fajna, ma sporo możliwości a jednocześnie jest wypełniona szczególną atmosferą zarówno od strony wizualnej jak i muzycznej. Dodatkowym jej atutem jest fakt, że jest darmowa.Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Nawigacja

Nasza społeczność