Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Mario Bike Recharged
Mario Bike Recharged
Wielkość: 13.46 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 28-04-2020
Pobrań: 2 117
Jeśli ktoś jeszcze nie grał w Mario jeżdżącego na crossie, to jest ku temu okazja. Bardzo popularna postać Mario - tym razem został umieszczony na motorze crossowym.

Mario Bike Recharged to bardzo fajna gra dla miłośników Mario, ale także dla wszystkich zwolenników platformówek. W szczególności to dzieci będę miały sporą frajdę, bo choć ta gra jest dość niepozorna, to w praktyce ma bardzo dużą grywlaność. Jazda jest całkiem przyjemna, na początku nawet bardzo łatwa, ale z czasem niektóre elementy trasy mogą sprawić trudności w jej pokonaniu. Trasa, po której jedzie nasz Mario jest tak skonstruowana, że czasem trzeba jechać tyłem. W sytuacjach, w których zaczynamy mieć wątpliwości co do kierunku poruszania się, warto zwrócić uwagę na strzałki, to one bowiem ustalają kierunek jazdy i wcale nie oznacza to, że musimy jechać do przodu ;)

Główną zabawą jest oczywiście sama jazda i pokonywanie przeszkód, jednak w trakcie mijania kolejnych elementów trasy zbieramy złote monety a także zbijamy wrogie nam postacie.

Mario Bike Recharged to gra do pobrania dla dzieci udostępniona w naszym dziale download za darmo, w pełnej wersji. Choć gra ma spore ambicje być kolejnym klonem Super Mario Bros to jednak sporo się od tej gry różni. Do tego sposób poruszania się postacią wychodzi grze całkowicie na dobre. Może nie poskaczemy sobie zbyt wiele, ale jazda na motorze crossowym także może dać sporo zabawy.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!