Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Manor Memoirs
Manor Memoirs
Wielkość: 281.00 B
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 23-10-2016
Pobrań: 1 341
Manor Memoirs to gra typu ukryte obiekty. Jest ona jednak obudowana w dość ciekawą historię dzięki czemu nawet dla osób nie przepadających za szukaniem ukrytych przedmiotów jest bardzo fajna.

Scarlett, młoda pisarka, która zdążyła już nieźle namieszać na rynku wydawniczym i uzbierać całkiem sporą liczbę czytelników na całym świecie, ma problem... Nie ma ona obecnie żadnego natchnienia. Do tego stopnia, że przez ostatni miesiąc nie napisała nawet kilku słów. Swój brak inspiracji wyjaśnia sobie życiem w dużym mieście. Postanawia, że zmieni coś we własnym życiu. Bez większego zastanowienia postanawia nabyć 19-sto wieczny zamek. Wydaje na to wszystkie swoje zaoszczędzone pieniądze.
Zaraz po zakupie odwiedza swój nowy nabytek i okazuje się, że trzeba tu zrobić spore porządki żeby doprowadzić zamek do swojej dawnej świetności. Żeby uzyskać nowe środki na remonty i nowe sprzęty musi sprzedać stare graty znajdujące się na zamku.

I tu zaczyna się nasza rola: wyszukujemy przedmioty, po które przychodzą klienci.

Udostępniamy pełną wersję do pobrania za darmo.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • i gdzie ta gra??????????????????

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!