Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Magic Sweets
Magic Sweets
Wielkość: 133.27 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 12-07-2013
Pobrań: 2 543
Pewna młoda dziewczyna znajduje w gazecie ogłoszenie, że w Akademii Magii poszukiwany jest cukiernik. Choć nie za bardzo dowierza w treść tego ogłoszenia, to pomimo to postanawia spróbować i sprawdzić na ile wiarygodne jest to ogłoszenie.

Niebawem okazuję się, że wszystko jest bardzo wiarygodne. Mamy Akademię Magii, w niej czarodzieje oraz inne magiczne stworzenia. Nasza bohaterka otrzymuje posadę cukiernika w tejże Akademii. Po drodze spotyka małego smoczka, który, co się nieco później okaże, także może pomóc w przygotowywaniu ciast i napojów dla nauczycieli oraz uczniów Magicznej Akademii.

W grze rolę głównego bohatera przejmujemy oczywiście my, gracze. I to właśnie my musimy szybciutko przygotowywać ciastka i podawać czasem same a czasem z napojami. Na początek przygotowujemy proste ciastka o trzech kształtach z polewą czekoladową. W kolejnych poziomach praca staje się coraz bardziej skomplikowana i najpierw dochodzi podawanie napoi a zaraz po tym dodanie wisienek do ciastek lub napoi. I tu właśnie może przydać się nasz smoczek, który, o ile jest taka potrzeba, przyozdobi ciastko lub napój wisienką.

Z każdym kolejnym poziomem mamy więcej składników, z których robimy ciastka, możemy także rozbudować naszą małą ciastkarnie o szybsze urządzenia. Wystarczy, że wybierzemy sklep i tam wydamy nasze zarobione pieniądze. Z pewnością szybko takie zakupy się nam zwrócą.

Żeby gra nie była monotonna mamy dodatkowo mini gry zręcznościowe i logiczne. Przykładem takich gier może być łapanie wisienek przez smoka czy też puzzle.

Choć gra poza częścią oprawy nie grzeszy oryginalnością to można się przy niej dobrze bawić.

Jako, że udostępniamy tutaj pełną wersję gry warto spróbować i samemu sprawdzić czy gra może się podobać.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super
  • super

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!