Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Jewel Match: Twilight
Jewel Match: Twilight
Wielkość: 116.53 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 10-01-2021
Pobrań: 443
Jewel Match: Twilight to kolejna gra, którą można pobrać za darmo i jest ona dostępna w pełnej wersji. Jedyną niedogodnością, jeśli można to tak określić, jest każdorazowe wywołanie w przeglądarce strony internetowej producenta, każdorazowo po zamknięciu gry oraz zaraz po jej instalacji.

Gra jest wielowątkową rozgrywką, składającą się w głównym wątku z grupowania elementów w pionie lub poziomie - minimum trzech. Tego typu układanek jest aż 120 poziomów.
Dodatkowo zawarte są tu gry bonusowe w postaci mini gier typu Mahjong oraz ukryte obiekty, tego typu gier jest 48.

Gra Jewel Match: Twilight ma możliwość wyboru rodzaju rozgrywki:
a) tryb relaksacyjny,
b) gra z limitem czasu,
c) gra z limitem ilości ruchów.
Jak widać gra może być wyzwaniem, ale może być także sposobem na miłe spędzenie czasu, wybór należy tutaj do gracza.

Poza grupowaniem elementów są tutaj dostępne rozszerzone opcje typu zakup młotka, umożliwiającego rozbicie elementów, automaty usuwające elementy w pionie, poziomie lub w spsób losowy, klucze do kolejnych poziomów oraz cały szereg innych opcji, które urozmaicają rozgrywkę.

Wraz z osiąganiem kolejnych poziomów budujemy także swój piękny zamek :)

Kolejną ciekawą funkcjonalnością są tapety na pulpit komputera, które możemy ustawić bezpośrednio z samej gry - związane tematycznie z samą grą. Domyślnie dostępna jest jedna tapeta, jednak razem z przechodzeniem kolejnych poziomów, będziemy mieli dostęp do kolejnych ciekawych obrazów, które możemy ustawić jako tapety wysokiej rozdzielczości.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!