Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Jewel Match Royale
Jewel Match Royale
Wielkość: 193.60 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 25-06-2021
Pobrań: 2 351
Gra rozpoczyna się historią jakich wiele... Dawno temu królowa Meredith miała słodką córeczkę, która nazywała się Sofia. Królowa pozwalała bawić się swojej córce tylko z synem ogrodnika, Matthew, który był w tym samym wieku. Dzieci przyjaźniły się i spędzały ze sobą każdą wolną chwilę. Razem też rosły. Królowa nie chciała jednak żeby ta przyjaźń przerodziła się w coś więcej. Gdy tylko Matthew uświadomił to sobie, powziął decyzje, że zrobi wszystko żeby nie stracić Sofii. Poprosił ją o rękę a sam wybrał się w daleką podróż w celu zdobycia bogactwa i dorównania statusem swojej ukochanej.
Trzy lata później wrócił i tak właśnie rozpoczyna się nasza przygoda.
Jak się okazało, bogactwa jakie zdobył to za mało. Wraz z nim musimy wybudować zamek.

Żeby zostać szczęśliwym posiadaczem pięknej budowli musimy rozegrać cały szereg gier, w których grupujemy te same elementy. Gra zawiera bardzo ciekawą grafikę związaną tematycznie z całą historią.
Trakcie rozgrywki dochodzą dodatkowe ciekawe elementy i mini gry: 54 mini gier, w tym Mahjong.

Gra Jewel Match Royale, którą można pobrać za darmo, jest dostępna w pełnej, niczym nie ograniczonej wersji.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • słabo

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!