Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Iron Sea Defenders
Iron Sea Defenders
Wielkość: 69.39 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 01-03-2018
Pobrań: 443
Jeśli komuś się jeszcze nie znudziły gry typu Tower Defense to jest tu kolejna ciekawa pozycja w pełnej wersji za free.

Zasady są takie jak zawsze: bronimy naszej głównej siedziby z wykorzystaniem wieżyczek z różnym uzbrojeniem. Akcja gry dzieje się na wodzie więc naszymi celami są różnego rodzaju statki. Za każde zestrzelenie statku otrzymujemy fundusze, za które możemy nabywać lub doposażać nasze wieżyczki strzelnicze.
Statki płyną w naszym kierunku falami. Może się zdarzyć, że ilość statków przeciwnika będzie tak duża, że nasze siły im nie sprostają. W zanadrzu mamy jeszcze jedną niespodziankę. Jaką? Sprawdźcie to sami ;)

Ciekawa grafika plus klimatyczny podkład audio i znane zasady mogą się spodobać fanom gatunku. Mnogość gier bardzo podobnych do siebie może świadczyć o dużej popularności tego typu gier.

Udostępniona gra to pełna wersja do pobrania za darmo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!