Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Intense Racing 2
Intense Racing 2
Wielkość: 23.57 MB
Autor: FreeGamePick
Licencja: freeware
Dodano: 26-11-2016
Pobrań: 929
Intense Racing 2 to wyścigi samochodowe, gra dostępna do pobrania w pełnej wersji. Ta gra wydaje się być przeznaczona dla prawdziwych amatorów gatunku bo... hmm, jest nieco dziwna. W trakcie rozgrywki wyścigi wydają się być jakąś przyspieszoną wersją tego co zwykle znamy. Nie jestem do końca pewien czy to efekt zamierzony, czy też nie.

Warto jednak zagrać żeby sprawdzić czy jednak gra może się spodobać, jest dość oryginalna z jednej strony i jednocześnie taka jaki liczne grono klasycznych wyścigów.

Tak jak ma to zwykle miejsce przy tego typu grach, mamy możliwość wyboru autka, na początku jednego spośród dwóch. Mamy także możliwość wyboru trasy. Tu także jest ograniczenie dopóki nie osiągniemy jakichś postępów w grze.

W trakcie wyścigów na trasie czekają na nas różne niespodzianki, na które możemy albo w sposób zamierzony, albo przypadkowy trafić i pozbierać. Pojawia się symbol - ikona, która może nam jazdę ułatwić lub uprzykrzyć. Standardowo jest to spowolnienie lub przyspieszenie prędkości naszej fury.

W tej darmowej grze dostępnych jest 15 tras oraz 12 aut o różnych właściwościach.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!