Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Hedgewars
Hedgewars
Wielkość: 169.46 MB
Autor: Hedgewars Project
Licencja: GNU/GPL
Dodano: 17-04-2018
Pobrań: 676
Hedgewars to świetna gra oparta na zasadach dobrze chyba wszystkim znanych z gry Worms. Worms to oczywiście klasyk, którego trudno przebić, ale gra Hedgewars ma całkiem sporo zalet.

Podstawową zaletą gry jest to, że jest ona całkowicie i niepodważalnie darmowa, jest ona bowiem na licencji GNU/GPL i nawet kod źródłowy gry jest otwarty.
Kolejnymi przesłankami żeby dobrze się bawić grając w nią jest:
- fajna grafika;
- obsługa języka polskiego, co jest chyba najbardziej widoczne (a dokładnie to słyszalne) w okrzykach naszych głównych bohaterów, które są w języku polskim;
- gra daje szansę na różne rodzaje rozgrywki: grę z komputerem, z innymi użytkownikami lokalnymi, jest także możliwość gry w sieci.

Teraz jeszcze kilka słów na temat rodzaju samej rozgrywki. Tak jak wcześniej wspomniałem jest ona wzorowana na grze Worms, jednak zamiast robaczków bohaterami gry są jeże. Jest to gra strategiczno-zręcznościowa, w której dowodzimy oddziałem jeży a naszym zadaniem jest wykończenie jeżyków naszego przeciwnika. Do dyspozycji mamy zestaw różnych broni takich jak wyrzutnia rakiet, pistolet, granat, strzelba, itp.
Miejscem gry jest nieregularna krzywizna imitująca wielopoziomową platformę, całość jest rzutem 2D.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!