Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gnumz: Masters of Defense
Gnumz: Masters of Defense
Wielkość: 70.05 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 11-07-2017
Pobrań: 724
Gnumz: Masters of Defense pomimo tego, że nie mamy tu wieżyczek obronnych ani też zamku do obrony, to jest to wręcz typowa gra typu tower Defense.

Zamiast wieżyczek są pułapki a zamiast zamku są cenne minerały, których bronimy przed przejęciem przez wroga. Poza tym mechanika gry jest taka sama jak w przypadku Tower Defense: każde przejście przez pułapkę obniża energię jednostek naszego przeciwnika, może też czasem od razu je unicestwić.

Podobnie jak w innych grach tego typu, nasze pułapki możemy unowocześniać i poprawiać ich możliwości. Mamy też pewien ich wybór, który się powiększa wraz z kolejnymi poziomami jakie przechodzimy. Każda z pułapek ma swoje właściwości i mogą być bardziej bądź mniej skuteczne na niektóre rodzaje wojsk przeciwnika.

Gra jest w pełni darmową i pełną wersją gry.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • bardzo fajna gierka,polecam

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!