Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Fun and Bullets
Fun and Bullets
Wielkość: 14.24 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 19-11-2012
Pobrań: 2 987
Fun and Bullets to prosta gra rekreacyjna z zasadami podobnymi do tych panujących w klasycznej grze Arkanoid. Zadaniem gracza jest odbijanie piłki (lub piłek) w ten sposób żeby zbijać cegiełki i jednocześnie jej nie utracić. Samo podejście do tematu jest jednak całkowicie odmienne gdyż miejscem gry jest dziki zachód a sceneria przypomina wersterny. Plansze są natomiast prezentowane w przestrzeni 3D i pojawiają się tutaj ruchome elementy jakimi są zwierzęta farmerskie.

Podobnie jak to ma miejsce w przypadku klasycznego Arkanoida, także tutaj są dodatkowe rzeczy, które są generowane poprzez zbicia i umożliwiają zdobycie ekstra punktów czy też nawet pojawia się wiele piłek jednocześnie.

Dopracowana od strony graficznej i dźwiękowej pełna wersja gry dostępna całkowicie za darmo może naprawdę cieszyć nas przez dłuższy czas gdyż w grze dostępnych jest 200 różnych poziomów i 8 lokalizacji. Do tego są tutaj bardzo fajne efekty specjalne a także są poziomy, które toczą się w trakcie dnia a także w ciągu nocy.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dla mnie ta gra jest ciekawa i interesująca spoko gra :D
  • Całą kiedyś przeszłem super gra
  • OKI
  • ok

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!