Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Free Billiards 2008 (bilard - ósemka)
Free Billiards 2008 (bilard - ósemka)
Wielkość: 11.92 MB
Autor: Freegamepick.net
Licencja: freeware
Dodano: 09-05-2020
Pobrań: 1 676
Free Billiards 2008 to gra, w której możemy zagrać w bilard. W tej konkretnej aplikacji jest to uproszczona wersja ósemki.

Ósemka to gra dla dwóch graczy, w której każdy wbija swoje bile do wskazanych wcześniej łuz. Na końcu wbija się bilę o kolorze czarnym, także do zadeklarowanej łuzy.
Bile są podzielone kolorystycznie na:
- biała (rozgrywająca),
- bile o numerach od 1 do 7 w pełnym kolorze (solid),
- bile o numerach od 9 do15 z kolorowym paskiem, względnie nazywane połówkami (stripes),
- czarna o numerze 8.
To, jakie kolory są przypisywane do danego gracza zależy od pierwszego wbicia bili do łuzy. Jeśli gracz wbije bilę pełną to takie właśnie musi wbijać jako następne. Jeśli pierwszą będzie połówka to następne dla tego gracza też powinny być połówkami.

Celem gry jest wbicie bili z numerem 8, czyli czarnej. Czarną bilę może wbić gracz, któremu udało się wcześniej wbić wszystkie bile swojego koloru. Tak w uproszczeniu wyglądają zasady tej gry.
Żeby być mistrzem bilarda, wystarczy korzystać z pomocy dostępnej w tej grze i korzystać z podpowiedzi, w której możemy zobaczyć, które bile wybije nasza biała bile oraz to w jakim kierunku one polecą.

Gra Free Billiards 2008 jest udostępniona jako pełna wersja i można ją pobrać za darmo. Polecamy zdecydowanie ta grę zapalonym bilardzistom :)

Kolejną sporą zaletą tej gry w bilarda jest możliwość rozgrywki zarówno z komputerem jak i z drugim graczem na tym samym komputerze.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • lol
  • super

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!