Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Farmington Tales 2: Winter Crop
Farmington Tales 2: Winter Crop
Wielkość: 168.76 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 21-06-2018
Pobrań: 951
Farmington Tales 2: Winter Crop to kolejna (druga) część z serii gier Farmington Tales, tym razem w zimowej scenerii. Przede wszystkim trzeba zaznaczyć, że grę można pobrać za darmo i jest to pełna wersja, tak samo jak i pierwsza część, którą także udostępniamy. Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że gra jest na prawdę bardzo ciekawa i łatwo można spędzić z nią kilka godzin. Jest to połączenie gry farmerskiej, z grą typu ukryte obiekty, mamy tutaj jeszcze mini gry, także jest sporo zabawy, a poszczególne elementy świetnie się uzupełniają.

Mamy tu oczywiście pewną historię, która łączy się także z pierwszą częścią i niezależnie od tego czy jest ona ciekawa, czy też nie, w grze chodzi oczywiście o zbieranie funduszy, czyli zarabianie. Zarabiamy i rozwijamy naszą farmę, dobrze się przy tym bawiąc.

Na początek mamy kilka zwierząt i szklarnie.
Zarówno dzięki zwierzętom a także dzięki produktom ze szklarni mamy możliwość ich sprzedaży na lokalnym rynku. Pieniądze, które otrzymamy możemy przeznaczyć na rozbudowę i powiększenie naszych zasobów co z kolei generuje więcej pracy, ale i fundusze jakie możemy zdobyć są większe.Dodatkowe fundusze zdobywamy grając w ukryte obiekty. Otrzymujemy też czasem bonusy za wysoką sprzedaż naszych produktów.

Już po kilku chwilach rozgrywki można się całkowicie wciągnąć w tą prostą grę.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!