Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Fallen City
Fallen City
Wielkość: 101.33 MB
Autor: Big Robot
Licencja: freeware
Dodano: 31-05-2018
Pobrań: 469
Fallen City to całkowicie darmowa gra edukacyjna, napisana na zlecenie stacji tv. Celem gry jest zaszczepienie młodym ludziom świadomości na temat funkcjonowania miast oraz ich mieszkańców oraz tego co w naszym życiu może być ważne.

Na początku włącza się samouczek, który po kolei opowiada jak mamy grać, jakie mamy używać klawisze i jak realizować wyznaczone cele gry.
Akcja gry toczy się w brudnym i zniszczonym przez ludzką złość i chciwość mieście.
Mieszkańcy naszego miasta to wielokolorowe postacie posiadające różne cechy. To wszystko z całą pewnością należy odbierać jako ważne symbole. Zastanawiamy się w czasie rozgrywki co zrobić żeby w takich miastach żyło się lepiej, żebyśmy się nie nudzili i mieli jakieś perspektywy na przyszłość.

Pod względem wizualnym natomiast, gra to środowisko 3D, w którym naszą wybraną postać widzimy z boku, możemy zmieniać kąt widzenia oraz przybliżenie, no i oczywiście mamy też możliwość kierowania tym co nasz bohater ma robić.

Czy ta gra może bawić? To już każdy musi sprawdzić samodzielnie :)


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!