Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Egzotyczna Farma
Egzotyczna Farma
Wielkość: 65.99 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 26-03-2013
Pobrań: 7 512
Egzotyczna Farma (Exotic Farm) to dość typowa gra farmerska z tym, że uprawiamy egzotyczne rośliny.

Gra rozpoczyna się od tego, że małżeństwo, Jill i Phooey, będące na wakacjach, odwiedza w ramach wycieczki wyspę, na której mieszka tylko jeden człowiek - poszukiwacz skarbów. Na wyspie znajduje się także opuszczona farma, która niegdyś dostarczała żywność do pobliskich hoteli.

Jill tak się podoba na wyspie, że postanawia tam zacząć uprawiać egzotyczne rośliny i hodować zwierzęta. Mąż Jill nie jest do tego zbyt chętny ale w końcu daje się namówić do tego przedsięwzięcia, kupują farmę i zaczynają swoje farmerskie życie.

Naszym zadaniem jest wcielenie się w rolę bohaterki i zajęcie się farmą. Początki są trudne bo to coś nowego, jednak gra pokazuje nam co mamy robić żeby uzyskać określone plony. Przygotowujemy ziemię i siejemy na niej owoce. Następnie je zbieramy. Mamy też kozę, która daje nam mleko.

Na początku siejemy owoce mandarynek (tangerine) oraz jabłek kawowych (java apple). Te owoce możemy przetwarzać do postaci dżemów lub jogurtów. Do wyprodukowania jogurtu potrzebne jest także mleko, które daje nam koza. Wraz z kolejnymi poziomami dochodzą dodatkowe owoce, zwierzęta a także maszyny. Żeby ukończyć dany poziom musimy wyprodukować określoną ilość owoców oraz pozostałych produktów. Często też trzeba dokupować dodatkowe maszyny oraz budynki.

Na farmie pracuje zwykle tylko Jill. Mąż Jill, Phooey, jeśli tylko jest wypoczęty a my go o to poprosimy, jest w stanie pomóc. Może podlać rośliny, które tego wymagają, zebrać owoce lub też podać wodę zwierzętom. Niestety szybko się męczy więc jego pomoc jest znikoma.

Po pewnym czasie okazuje się, że na wyspie jest także poszukiwacz skarbów McCoy i nie chce żeby farmerzy mieszkali na wyspie. Robi więc wszystko żeby przeszkodzić w prowadzeniu farmy. Napuszcza na farmę złodziei.

Gra bardzo ładnie prezentuje się od strony graficznej. Mamy bardzo kolorową grafikę oraz tematyczną muzykę. Jest to pełna wersja gry do pobrania całkowicie za darmo.

Jedynym mankamentem może być jedynie to, że gra jest w języku angielskim. Jednak szybko się okazuje, że program jest bardzo intuicyjny i łatwo dobrze się bawić nie znając angielskiego lub znając tylko jego podstawy.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!




Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • fajna ta gra
  • nic mi sie ni chce pobrać z tej strony
  • super ☻
  • mam nadzieje ze sie dobrze pobierze
  • fajna gra
  • superrrrrrrrrrrrrrr, fajowa gra

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!