Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Egyptian Ball
Egyptian Ball
Wielkość: 11.25 MB
Autor: FreeGamePick.com
Licencja: freeware
Dodano: 27-11-2016
Pobrań: 888
Pomimo tego, że gra Egyptian Ball wygląda na całkiem starą, to ta cecha wcale nie skreśla ją z listy ciekawych gier. Mamy tu do czynienia z kolejnym klonem arkanoida. I jest to ciekawa produkcja, która wnosi nutkę świeżości, choć pewnie trudno mówić akurat o tej grze w tym wymiarze, zważywszy, że ta gra może wywodzić się nawet z poprzedniego wieku :)

Rozmiar gry jest naprawdę niewielki bo wynosi około 11MB. Sama grafika też jakoś nie może zachwycić, ale trudno temu się dziwić przy takiej rozdzielczości.

Mamy tu standardową kulę, która służy nam do burzenia elementów będących przed nami. Im szybciej usuniemy wszystkie elementy tym lepiej. Dodatkowo musimy pilnować żeby kula nam się nie wymknęła. Gra wyróżnia się tym, że zamiast cegiełek burzymy trójwymiarowe egipcjańskie budowle. Oczywiście w trakcie całej operacji dochodzą dodatkowe opcje, które są kierowane w naszym kierunku w postaci symboli graficznych.

Ciekawą opcją przyczyniającą się do szybkiego zburzenia wszystkich elementów jest młot. Jeśli uda nam się z niego skorzystać już po kilku kliknięciach możemy zakończyć dany poziom. Kolejnym udogodnieniem może być zamiana naszej podstawki odbijającej w kuszę, która daje radę wystrzelić strzały burzące wszystko znacznie szybciej niż kule.

Gra udostępniona jest w pełnej, darmowej wersji i dedykowana jest przede wszystkim amatorom arkanoida i jemu podobnych gier.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!