Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Dino Rage Defense
Dino Rage Defense
Wielkość: 86.93 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 17-05-2018
Pobrań: 991
Dino Rage Defense to kolejna pełna wersja gry, całkowicie darmowa, jest to także kolejna gra typu Tower Defense. Tego typu gry to relaksacyjne czaso-pochłaniacze. Możemy sobie wygodnie usiąść przed ekranem komputera i relaksować się grą. W szczególności na początku, gdy rozgrywka jest leniwa i nie wymagająca zbytniego zaangażowania :)

W grze rolę naszego wroga wcielają się chordy różnego rodzaju dinozaurów. Pierwsze poziomy dają nam szansę na naukę i sprawdzenie jaką mamy broń i jak bardzo wytrzymały jest nasz wróg. Jak we wszystkich tego typu grach, także i tutaj, naszym zadaniem jest ochrona naszego zamku, do którego zmierzają falami, z różnych kierunków, dinozaury. Do dyspozycji (w zasadzie mamy możliwość kupna) mamy kilka rodzajów wieżyczek, każda posiada różne właściwości i możliwości. Wieżyczki strzelają do zbliżającego się wroga. Za zestrzelenie wrogiej jednostki otrzymujemy powiększenie naszych zasobów, które to możemy przeznaczyć na zakup kolejnego wyposażenia. Nie wszystkie wieżyczki muszą być bronią. Możemy nabyć także wieżyczkę, która produkuje, to znaczy powiększa nasze zasoby.

Grafika jest fajna, jednak same plansze poszczególnych poziomów wieją nieco nudą i monotonią. Amatorzy Tower Defense będą pewnie zadowoleni, inni gracze muszą przekonać się sami czy ta gra ich wciągnie.


  

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!