Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Cube 2
Cube 2
Wielkość: 548.85 MB
Autor: Sauerbraten.org
Licencja: freeware
Dodano: 04-04-2018
Pobrań: 2 510
Cube 2 to wprost niesamowita strzelanka widziana z perspektywy pierwszej osoby (FPS). Każdy kto lubi szybkie gry, w których mamy do wyboru szereg różnych broni, a jako przeciwników mamy postacie stworzone przez komputer lub prawdziwych graczy, będzie bardzo zadowolony z tej gry.

Trzeba jasno zaznaczyć, że nie jest to gra dla dzieci. mamy tu całe morze krwi a gra jest bardzo brutalna.

Możemy wybrać albo grę z komputerem, wówczas postacie często będą się nieco przygłupawo zachowywać i utykać gdzieś za rogiem nie mogąc czasem stamtąd wyjść lub zwyczajnie nas nie widząc stać i czekać dopóki ich nie rozwalimy, albo też możemy uczestniczyć w rozgrywce multiplayer, łącząc się z innymi graczami poprzez internet.

Nie da się ukryć, że rozgrywka sieciowa jest znacznie fajniejsza, jednak tu najpierw trzeba się wdrożyć i bardzo szybko reagować bo na początku nie zabawimy zbyt długo żywi. Realni przeciwnicy siedzący gdzieś na świecie, starzy wyżeracze tej gry, szybko nas namierzą i wytną w pień.

Dla początkujących dobrym wyborem będzie spokojniejsza nieco gra z komputerem, który pomimo pewnych niedoskonałości też może dać sporo frajdy.

Niezależnie od minusów jakie mogą się pojawić warto wspomnieć o niezaprzeczalnych plusach gry: ma ona bardzo fajną grafikę, niewielkie wymagania sprzętowe - bo da się uruchomić i płynnie działa na naprawdę niezbyt szybkich maszynach. Kolejnym dużym plusem jest fakt, że jest ona całkowicie darmowa.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • +wygląda dobrze, póki co na testach

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!