Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
ConflictCraft
ConflictCraft
Wielkość: 52.81 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 18-09-2018
Pobrań: 271
Gra ConflictCraft wydaje się być prostą, wręcz prymitywną grą na pierwszy rzut oka. Wystarczy jednak zagrać przez kilka chwil żeby zostać szybko wciągniętym w tą całkiem fajną zabawę.

W grze mamy prostą zarówno grafikę jak i zasady gry. Bierzemy udział w konflikcie zbrojnym, jesteśmy siłami niebieskich. Dysponujemy na początek czołgami, jednak w trakcie kolejnych poziomów uzyskujemy dostęp także do helikopterów oraz myśliwców a także wojsk rakietowych.
Nasze jednostki posiadają oznaczenia siły, którą dysponują, wiemy więc jaki będzie wynik bezpośredniego starcia konkretnych jednostek. Przykładowo jeśli mamy jednostkę o sile 21 i stanie ona w szranki z jednostką o sile 10 to wyeliminujemy wrogą jednostkę i zostanie nam 11 punktów siły w naszej.
W trakcie rozgrywki zarówno nasze wojska jak i wojska wroga są ciągle produkowane, żeby więc wygrać całą bitwę musimy przejąć wszystkie bazy wroga.
Zadaniem gracza jest kierowanie jednostkami, atak konkretnych lokalizacji, dobór wielkości ataku, w taki spsosób żeby przejmować kolejne bazy naszego przeciwnika.

Po zakończeniu każdej bitwy uzyskujemy dodatkowe punkty, dzięki którym możemy ulepszać nasze wybrane jednostki.

Gra daje szanse na relaks trwający całkiem sporą ilość czasu, jest bowiem całkowicie darmowa i udostępniona w pełnej, niczym nie ograniczonej wersji.


  

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Nawigacja

Nasza społeczność