Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
CodeRED - Battle for Earth
CodeRED - Battle for Earth
Wielkość: 103.87 MB
Autor: COR Entertainment
Licencja: freeware
Dodano: 13-11-2009
Pobrań: 21 207
CodeRED - Battle for Earth to dynamiczna strzelanka FPS oparta na silniku Quake II. Jest to pełna, darmowa wersja gry. Naszym zadaniem jest zabicie przywódcy obcych. Gra oferuje 14 poziomów i 10 rodzajów broni. Można grać w opcji sieciowej jak również z komputerem.
Ciekawostką jest to, że kod gry wydany został na licencji GNU/GPL (udostępnienie silnika Quake II przez firmę id Software na takiej samej licencji) i został załączony do pliku instalatora.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • małe wymagania w sam raz na stary piec
  • O jeb**ne! Ta gra jest super! O jaka grafika! Aż chyba sie pos*am.Zaraz orga*mu dostane.Te efekty i wogóle.
  • Ta gra jest tak zaje***** że nie umiem tego opisać
  • super gra 100%
  • te wszystkie gry na tej stronie chyba są za darmo
  • gra jest fajna ale dlugo sie ja pobiera ma dobrom grafike więc ja pobierajcie
  • nawet nawet
  • mi gra pobierala sie 7 minut bo to zalerz od szybkosc internetu warto pobrac ja jusz pisałem na ten temat tu komentarz o jak to pobrac
  • ta gra super ja pobrałem i nie trzeba placic ale nu gurze je taki prycisk kliknij i pobierz za free i tam kliknionc i pobiera wam sie za darmo i polecam fajna gra super warto pobrac i komentujcie muj kanał youtube nazwa to wolf xj i papa
  • ta gra jest głupia

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!