Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Call of Atlantis
Call of Atlantis
Wielkość: 67.68 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 05-03-2020
Pobrań: 1 273
Call of Atlantis to w zasadzie miks różnych typów gier. Mamy tu trochę z gry typu puzzle a także odrobinę z ukrytych obiektów.
Choć z pozoru gra nie wygląda na zbyt ciekawą, bo znowu mamy elementy do grupowania po trzy, to jednak w sumie potrafi zaintrygować i wciągnąć w rozgrywkę.

Na początku mamy fabułę, przyznam się nawet, że może zbyt skomplikowaną jak tego typu grę, no ale może warto przez nią przebrnąć i zostać wtajemniczonym ;)
Niestety prezentacja fabuły jest w zasadzie cząstkowa i pokazana dość ogólnikowo a przy tym mamy tylko wersję angielską. Choć tekst czytany jest przez lektorkę (nie trzeba go samemu czytać) to jednak trzeba rozumieć nieco język angielski żeby poznać istotę fabuły.
Niezależnie od kontekstu, czasu i miejsca gry, żeby kontynuować rozgrywkę i dobrze się bawić nie trzeba ich znać.
Gra zaczyna się miej więcej tak: głęboko, w sercu szafirowego oceanu, najpiękniejszym miejscu na ziemi położona była bogata wyspa Atlantyda...

Grafika jest bardzo przyjemna a animacje dodają uroku tej grze.
Grę można pobrać jako pełną, niczym nie ograniczoną wersję, za darmo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!