Gry do pobrania > Pełne wersje gier

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Black Swan
Black Swan
Wielkość: 863.35 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 25-05-2017
Pobrań: 820
Black Swan to gra typu ukryte obiekty z elementami gry logicznej. Na naszej stronie udostępniona jest za darmo, jest to pełna wersja do tego legalnie dostępna do pobrania. Na platformie Steam jest ona obecnie sprzedawana w cenie ok. 7 euro. Oczywiście wycena nie jest równoznaczna z wartością tej gry, jednak można sprawdzić samemu czy warto pobrać ją za darmo.

Gra wprowadza nieco mroczne elementy i z pewnością nie ma w sobie samych pozytywnych elementów.
Na początek oglądamy występ dziewczynek w szkole baletu. Następnie otrzymujemy list od jednej z uczennic. Jak tylko docieramy do szkoły dowiadujemy się, że dziewczynka, która do nas pisała już nie żyje. Wszystko tutaj wydaje się dziwne, jednak musimy odkryć mroczną, mistyczną i tajemniczą historię tej szkoły.

Opinie dotyczące tej gry, które ukazały się na platformie Steam są raczej negatywne, jednak tu dostępna jest za darmo a to może jednak stanowić różnicę. Negatywne opinie dotyczą raczej błędów w grze oraz braku jej stabilności, czego akurat ja nie zauważyłem, niż historii oraz samej grywalności. W każdym bądź razie gra ma całkiem fajną grafikę, co do reszty to proponuje ocenić samemu.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Police Supercars Racing Police Supercars Racing
W tej grze możemy pojeździć policyjnym wozem. Jest to pełna wersja gry samochodowej, bez żadnych ograniczeń cz...
OpenArena (Quake) OpenArena (Quake)
Quake III to oczywiście doskonała gra na świetnym silniku graficznym. Ma małe wymagania sprzętowe i daje dobre...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!