Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Grand Master Chess 3 (szachy)
Grand Master Chess 3 (szachy)
Wielkość: 18.81 MB
Autor: http://www.myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 22-08-2012
Pobrań: 2 531
Grand Master Chess 3 to gra stworzona dla graczy, którzy poszukują logicznego wyzwania. To gra dająca możliwość zagrania z komputerem ale także z drugim graczem przy pomocy komputera.

W grze dostępnych jest sporo opcji do zmiany: poziom trudności gry, rodzaj szachów (2D lub 3D). Można też uzyskiwać podpowiedzi jakie ruchy możemy wykonywać.
Sam program jest natomiast niezbyt rozbudowany i prosty od strony graficznej.

Wydaje się jednak, że autorowi programu zabrakło jednak pomysłu na to, żeby dać odpowiednią ilość poziomów. Nawet w przypadku ustawienia poziomu na łatwy, niezbyt zaangażowanemu szachiście trudno jest ograć komputer. Jednak jeśli nawet zdarzy się, że zaczynamy wyraźnie wygrywać program potrafi.. poddać się nie dając nam satysfakcji dania mata.

Jednak jako, że gra jest całkowicie darmowa a przy tym to pełna wersja to może warto spróbować. Tym bardziej, że pomaga rozwijać umiejętności gry w szachy a także rozwija logiczne myślenie.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • dziekuję

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!