Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Ekipa Ratunkowa
Ekipa Ratunkowa
Wielkość: 38.91 MB
Autor: Alawar
Licencja: demo
Dodano: 29-06-2011
Pobrań: 7 221
Na pobliskich wyspach przechodzi tornado siejąc spore zniszczenia. Gubernator powołuje ekipę ratunkową, której zadaniem jest uwolnienie mieszkańców oraz naprawa wyrządzonych uszkodzeń.
Naszym zadaniem staje się kierowanie pracownikami ekipy w ten sposób żeby do ratunku mieszkańców oraz naprawy szkód wystarczyły nam posiadane zasoby drewna, pieniędzy i żywności. Zależnie od poziomu trudności planszy do dyspozycji mamy jednego lub więcej pracowników, którym powierzamy poszczególne zadania. Ekipa Ratunkowa to gra wymagająca logicznego myślenia, pozwalającego poukładać poszczególne zadania, które wykonują nasi pracownicy, według odpowiedniej kolejności.
Zasady i obsługa gry są bardzo proste, oprawa graficzna i muzyczna bardzo fajna, przy czym program nie wymaga szczególnie silnego komputera żeby wszystko działało płynnie i bezproblemowo.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)


Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • teraz pobieram tom grę wydaje się że jest fajna i super
  • super gierka
  • BEZNADZEJA
  • ej wez nie umiensz grac
  • ty jesteś bez sensu
  • fajowe
  • jak to zainstalować tylko to działa 30min to bez sensu
  • :D super!!!
  • to jest całkiem fajne!!!

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!