Gry do pobrania > Logiczne

Tu pobierzesz gry na system Windows.
A Magnetic Adventure
A Magnetic Adventure
Wielkość: 44.54 MB
Autor: GameTop.com
Licencja: freeware
Dodano: 26-06-2013
Pobrań: 2 522
A Magnetic Adventure to gra logiczna, w której musimy rozwiązywać zwykle dość proste ale czasem też bardziej skomplikowane zagadki.

Zgodnie z tytułem gry rzeczą, którą używamy do przesuwania innych rzeczy jest magnes. To właśnie dzięki magnesowi możemy poruszać innymi metalowymi przedmiotami i w ten właśnie sposób realizować wyznaczone zadania.
Zadania, które wykonujemy są bardzo różne. I tak na samym początku musimy uruchomić zegar. W zegarze brakuje jednego z trybików, musimy go więc przenieść na swoje miejsce.
Innym ciekawym zadaniem jest uruchomienie gramofonu. Tu także musimy wstawić trybiki w odpowiednie miejsce z tym, że czeka nas niespodzianka bo nie wszystkie są metalowe. Napełnienie butli gazem również może być ciekawym i oryginalnym pomysłem.
Żeby wskazać na dużą różnorodność wystarczy wspomnieć o zadaniu, w którym musimy włączyć lampki przy pomocy pistoletu na kulki.

Gra w A Magnetic Adventure to bardzo fajna zabawa. Gra powinna się podobać w szczególności miłośnikom gier logicznych. Poza ciekawymi zasadami ma też przyjemną oprawę audio wizualną.

Żeby dopełnić całość należy jeszcze dodać, że udostępniona gra jest pełną wersją, którą można pobrać całkowicie za darmo.Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Real Mahjong (Madżong) Real Mahjong (Madżong)
Real Mahjong to kolejna gra serii Madżong, miłośnicy tej serii gier znajdą także dwie inne gry, w których zaba...
Angry Birds Seasons Angry Birds Seasons
Jeśli ktokolwiek nie grał w Angry Birds to obowiązkowo musi zagrać bo to już klasyka. Gra rozpoczęła swoją kar...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!