Gry do pobrania > Kulki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Bubble Shooter Classic
Bubble Shooter Classic
Wielkość: 12.12 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 17-11-2020
Pobrań: 8 589
Bubble Shooter Classic to gra w bąbelki (a może raczej gra w kulki, ciekawiej to brzmi ;)), która wbrew jej prostocie może służyć za wzór gry, która potrafi wciągnąć w relaksującą zabawę.

Na początku rozgrywki wychodzimy z poziomu nowicjusz (novice). Na planszy pokazują się bąbelki, które mają różne trzy kolory: niebieski, czerwony i żółty. Naszym zadaniem jest ich zbijanie poprzez grupowanie co najmniej trzech bąbelków (kulek) danego koloru. W tym celu musimy wstrzelić się jedną z nich, z działka, dzięki skierowaniu jej w odpowiednim kierunku.

Gdy tylko uda się nam wyeliminować większość z kolorowych bąbelków, następuje roszada na planszy i zmniejsza się ilość dostępnych kolorów, aż do jednego. Następnie do całkowitego wybąbelkowania ich wszystkich.
Po chili plansza ponownie zostaje przeładowana i mamy możliwość wskazywania grup kulek do ich eliminacji. Pozbycie się ich wszystkich przenosi nas do następnego poziomu gdzie dołożony zostaje kolejny kolor a my przechodzimy ze stanu nowicjusz na amator.

Gra jest udostępniona w pełnej wersji, całkowicie za darmo.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu pobierania przeglądarka może sygnalizować, że nie można bezpiecznie pobrać pliku. Świadczy to tylko o tym, że przeglądarka nie ma tego pliku na liście zweryfikowanych i nie znaczy, że plik faktycznie jest niebezpieczny.
Każda gra i każdy plik na tej stronie został sprawdzony pod względem antywirusowym i nie stwierdzono w plikach złośliwego oprogramowania.

Kolejną problemem, który może wystąpić w trakcie instalacji jest ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 (pewnie kolejne wersje także) ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • luxx
  • świetna gra

Dodaj komentarz


Bubble Shooter Classic Bubble Shooter Classic
Bubble Shooter Classic to gra w bąbelki (a może raczej gra w kulki, ciekawiej to brzmi ;)), która wbrew jej pr...
Super Kulki Super Kulki
Super Kulki to prosta gra logiczna, w której należy ustawić pięć kulek o tym samym kolorze w jednym rzędzie: p...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!