Gry do pobrania > Kulki

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Amazon Adventure
Amazon Adventure
Wielkość: 17.35 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 04-07-2016
Pobrań: 2 738
Kulki to cała kategoria bardzo lubianych gier logicznych. Tu mamy grę, która jest typowym przykładem tej kategorii. Amazon Adventure to jednocześnie gra zręcznościowa, trzeba tu wykonywać przemyślane a jednocześnie szybkie ruchy.

Naszym głównym zadaniem jest zbijanie kulek. Dany kolor zostanie zbity jeśli trafimy w niego kulką o tym samy kolorze i jednocześnie będzie to grupa przynajmniej dwóch kul. Dodatkowo trzeba pilnować żeby kulkom nie udało się przedostać do celu w jakim zmierzają.

Są tu także efekty dodatkowe i dodatkowe możliwości szybkiego zbicia większej ilości kul. Możemy kupić kule z mocą jednorazowego zbijania większej ilości za gotówkę zdobytą w grze. Można także zdobywać nowe właściwości przechwytując je ze zlatujących artefaktów.

Pomimo tego, że grafika w grze nie zachwyca, gra ma już swoje lata, to jednak gra jest wciągająca i całkowicie darmowa - jest tu udostępniona do pobrania pełna wersja gry.


   

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Bubble Shooter Classic Bubble Shooter Classic
Bubble Shooter Classic to gra w bąbelki (a może raczej gra w kulki, ciekawiej to brzmi ;)), która wbrew jej pr...
Bubble Match Bubble Match
Bubble Match to klasyczna gra zręcznościowo-logiczna, w której zbijamy kulki. Mamy działko, które strzela k...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!