Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Przedszkole
Przedszkole
Wielkość: 13.23 MB
Autor: Myplaycity.com
Licencja: freeware
Dodano: 19-04-2012
Pobrań: 18 119
Przedszkole (Kindergarten) to gra raczej przeznaczona dla dziewczyn. Tematyka (dzieci) jak i same zadania do wykonania (opiekowanie się dziećmi) są z reguły przeznaczone dla dziewczyn (kobiet), jednak należy pamiętać, że również część ojców zajmuje się w równym a często w większym stopniu swoimi pociechami.

Gra pozwala nam na prowadzenie własnego przedszkola. Rodzice przyprowadzają nam codziennie dzieci a naszym zadaniem jest odpowiednie zajęcie się nimi. Robimy wszystko żeby tylko dzieciaki były szczęśliwe. Wykonujemy więc takie proste czynności jak przewijanie, mycie, karmienie układanie do snu, czy też zaspokajamy inne bieżące potrzeby maluchów. Im lepiej i szybciej to zrobimy tym więcej możemy zarobić bo także i przedszkole nie jest tutaj instytucją charytatywną. Zarobione pieniądze możemy zainwestować w meble i urządzenia a także personel przedszkola. Oczywiście robimy wszystko żeby uzyskać jak największy dochód.

Pomimo tego, że grafika jest w niezbyt wysokiej rozdzielczości (800x600) to jednak fakt, że gra jest całkowicie darmowa a przy tym jest pełną wersją, może wynagrodzić nam pewne niedostatki natury technicznej.

Gra jest anglojęzyczna, jednak większość sytuacji jest dość zrozumiała i nie wymaga znajomości języka angielskiego.

Należy jeszcze zwrócić uwagę, że zarówno instalator jak i same uruchomienia gry sugerują zmiany strony głównej czy też domyślnej wyszukiwarki w naszym komputerze.


 

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • super gra
  • Super gra bardzo fajna uwielbiam dzieci i zwierzęta Polecam też super gre w DolinieGier :Katy i Bob powrót do domu SUPER!!!
  • gra od 18+
  • ja kocham pilnować dzieci
  • super
  • Zajebista :*
  • ta gra jest naserio zajebista wszyskie moje przyjaciułki mówią że w nią można grać na serio a mojej koleżanki siostra cioteczna mówi że nie umi zainstalować i ma problem
  • Super gra i ja poprostu kocham dzieci więc uwielbiam grac w takie gry
  • hejka zaje.... fajna gra :-D
  • Szukam instalki do Minecrafta ORYGINAL

Dodaj komentarz


Barbie Super Model Barbie Super Model
Lalkę Barbie chyba wszyscy znają. W tej grze wcielamy się w jej postać. Barbie chce zostać super modelką - mus...
Przedszkole Przedszkole
Przedszkole (Kindergarten) to gra raczej przeznaczona dla dziewczyn. Tematyka (dzieci) jak i same zadania do w...

Nawigacja

Nasza społeczność