Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dziewczyn

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Wendys Wellness
Wendys Wellness
Wielkość: 31.25 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 03-01-2013
Pobrań: 5 135
Każda kobieta czy też dziewczyna z pewnością wie co oznacza pojęcie Wellness i jeśli nie korzysta z tego typu usług to prawdopodobnie chciałaby korzystać. Gra Wendys Wellness daje nam możliwość poprowadzenia salonu Wellness.

Wcielamy się tutaj w rolę Wendy. Właśnie dowiaduje się ona, że ostatnie centrum Wellness w mieście, którym mieszka, zostało zamknięte. Zasmucona tym faktem postanawia otworzyć własny taki salon. Żeby rozpocząć działalność zwraca się o pomoc do swojego wuja, który jest instruktorem Wellness. Ten pomaga jej znaleźć odpowiednie miejsce i tak to się wszystko zaczyna.

Do naszego salonu przychodzą klientki oraz klienci i korzystają z zabiegów relaksacyjnych jakie zaczęliśmy oferować. Z uzyskanych za te usługi pieniędzy poszerzamy ilość dostępnych urządzeń a nawet mamy możliwość zatrudnienia pracownika. Robimy wszystko żeby biznes się rozwinął i dobrze prosperował.

Gra dość szybko wciąga a każdy zarobiony dolar daje nam sporą satysfakcję. W trakcie głównej rozgrywki dotyczącej prowadzenia salonu program oferuje nam mini gry zręcznościowe, które pozwalają nam samym także się zrelaksować.

Do pobrania jest pełna wersja gry bez żadnych ograniczeń.


 

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

 • Super gra
 • Fajna Gra długo się pobiera !!!
 • Fajna Gra długo się pobiera !!!
 • ona jest ze grasz ile chcesz?
 • na prawde super gra!! Bardzo wciąga , polecam ;)
 • super gra kocham ją!!!
 • pobrałam fajna
 • wolno się pobiera
  Tylko że ja jestem na tablecie:-)
 • Najlepsza Gga Polski!
 • Suppcio

Dodaj komentarz


Barbie Super Model Barbie Super Model
Lalkę Barbie chyba wszyscy znają. W tej grze wcielamy się w jej postać. Barbie chce zostać super modelką - mus...
Przedszkole Przedszkole
Przedszkole (Kindergarten) to gra raczej przeznaczona dla dziewczyn. Tematyka (dzieci) jak i same zadania do w...

Nawigacja

Nasza społeczność