Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dziewczyn


Tu pobierzesz gry na system Windows.
Gierki dla dziewczyn i dziewczynek charakteryzują się specyficznym klimatem bo dziewczyny mają swoje własne priorytety i inne upodobania niż ta "brzydsza" płeć.
Sortuj wg:   data dodania    tutuł    popularność  
Dream Day Honeymoon
Dream Day Honeymoon
Jenny jest wyszła już za mąż. Obecnie jest w trakcie miesiąca miodowego. Musimy jej pomóc w zakupach pamiątek na wyspie. Mamy listę i widząc przedmioty w sklepie wybieramy te z listy. Trzeba jednak pamiętać, że klikając w rzeczy spoza listy skracamy ogran...
(dodano: 04-09-2009, 20 komentarzy, ilość pobrań: 7 837)
Dream Day Wedding
Dream Day Wedding
Naszym zadaniem jest pomoc Jenny, która jest w przede dniu ślubu. Odwiedzamy różne miejsca, np. kwiaciarnie i kompletujemy przedmioty, które potrzebne będą na ślubie. Aktualizacja: udostępniona została także pełna wersja gry: Dream Day Wedding.
(dodano: 04-09-2009, 29 komentarzy, ilość pobrań: 10 144)
Remedy
Remedy
W grze wcielamy się w postać Carol, która jest młodą dziewczyną przebywającą w Szwecji na wakacjach. W trakcie pobytu umiera w tajemniczych okolicznościach jej przyjaciel (detektyw). Carol postanawia wyjaśnić okoliczności śmierci.
(dodano: 18-08-2009, 34 komentarze, ilość pobrań: 7 312)
Dangerous High School Girls in Trouble!
Dangerous High School Girls in Trouble!
Gra przygodowa, w której wcielamy sie w nastoletnią uczennicę. Musimy zebrać paczkę przyjaciółek, z którymi tropimy szkolne sensacje lub sami jesteśmy bohaterką takich sensacji. Do gry wymagana jest przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego - ...
(dodano: 18-08-2009, 8 komentarzy, ilość pobrań: 4 266)

Barbie Super Model Barbie Super Model
Lalkę Barbie chyba wszyscy znają. W tej grze wcielamy się w jej postać. Barbie chce zostać super modelką - mus...
Przedszkole Przedszkole
Przedszkole (Kindergarten) to gra raczej przeznaczona dla dziewczyn. Tematyka (dzieci) jak i same zadania do w...

Nawigacja

Nasza społeczność