Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Crazy Racers
Crazy Racers
Wielkość: 22.67 MB
Autor: My Real Games Limited
Licencja: freeware
Dodano: 15-12-2020
Pobrań: 2 996
Crazy Racers to doskonała gra dla najmłodszych choć także i starsi gracze mogą się tutaj sprawdzić bo przejazd całego poziomu z osiągnięciem założonych celów wcale może nie być łatwy (zależnie od poziomu).

W grze wcielamy się w rolę niezbyt ogarniętego farmera, który prowadzi swój niesamowity pojazd rolniczy i bierze udział w wyścigu wśród innych ciekawych typków na swoich dość specyficznych maszynach.

Naszym zadaniem jest zbieranie podkówek i dyń a także życia, które kryje się pod postacią serduszek przy jednoczesnej próbie realizacji wyznaczonego celu. Celem może być zniszczenie określonej ilości elementów spotkanych na drodze (bele słomy, beczki czy też ule), zebranie określonej liczby podkówek lub dyń bądź też akrobacje w powietrzu flip do przodu bądź do tyłu. Poza wykonaniem określonego zadania musimy być na mecie jako pierwsi a jednocześnie musimy dokuczać innym uczestnikom wyścigu poprzez szturchanie ich przednią, wychylną częścią naszego pojazdu.
Musimy także uważać na przeciwników żeby to oni nie pozbawili nas życia.

Zebrane przez nas dynie możemy wymienić na podkówki dzięki czemu jesteśmy wstanie poprawić osiągi naszej maszyny, możemy wdrożyć koła o lepszej przyczepności, wzmocnić pojazd jeśli chodzi o jego wytrzymałość lub też wzmocnić nasz szturchacz ;) dzięki czemu będziemy w stanie szybciej wykończyć współzawodników.

Grafika oraz podkład dźwiękowy gry są bardzo ciekawe a sama gra może dać sporo zabawy.

Mamy możliwość pobrania pełnej wersji gry, która dodatkowo jest dostępna za darmo.


 

Chcesz pobrać grę? Polub nasz kanał na YouTube!
Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Windows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy, a nie te, które chce Microsoft, należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS. (przykładowo - należy wybrać - więcej informacji - a potem - uruchom mimo to)

Kliknij tutaj żeby pobrać

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!