Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!

Gry do pobrania > Gry dla dzieci

Tu pobierzesz gry na system Windows.
Angry Birds
Angry Birds
Wielkość: 44.52 MB
Autor: Rovio Entertainment ltd
Licencja: demo
Dodano: 16-10-2011
Pobrań: 20 586
Fabuła gry jest bardzo prosta. Zielone świnie zabrały jaja i schowały się przed zemstą ptaków. Świnie ukrywają się za konstrukcjami stworzonymi ze szkła, drewna oraz kamieni. Zadaniem gracza jest wystrzelanie ptaków z procy w ten sposób żeby jak najbardziej uszkodzić chroniące świnie konstrukcje. W trakcie przechodzenia kolejnych plansz dochodzić będą nowe rodzaje ptaków, posiadające różne właściwości lotu oraz inne możliwości burzenia świńskich kryjówek.
Pomimo tego, że gra została przypisana do kategorii gier dla dzieci to z pewnością gracze w każdym wieku będą zachwyceni jej prostotą oraz niesamowitą grywalnością. Już starsze przedszkolaki mogą odnajdywać sposoby, które pozwalają rozbijać konstrukcje ale również i dorośli nie będą się tutaj nudzić.

Angry Birds to hit, który stał się bardzo popularny dzięki telefonom komórkowym oraz innym urządzeniom mobilnym z dotykowym ekranem. Najbardziej popularna jest na telefonach iPhone firmy Apple oraz wszystkich urządzeniach z dotykowym ekranem, posiadających system Android. Ciekawostką jest, że gra na telefony iPhone jest płatna, natomiast Android otrzymał dostęp do pełnej wersji bez żadnych opłat, na Androidzie mogą się jednak pojawiać nieinwazyjne reklamy. Udostępniona tutaj wersja jest grą na komputery PC i jest to wersja demo. W tej wersji dostępne jest 21 plansz i choć wygląda, że to sporo to jednak po ich przejściu nie zdążymy się znudzić tą grą. Pełną wersję można nabyć od producenta.
Żeby móc zagrać nieodpłatnie w pełną wersję gry wystarczy zainstalować przeglądarkę Chrome, Angry Birds jest dostępna w Chrome Web Store za darmo. Jest to co prawda wersja w oknie przeglądarki ale nie ma to wpływu na jakość gry.


 

Uwaga: przy części gier tuż po uruchomieniu instalatora może pojawić się ekran tzw. filtru SmartScreen informującego o potencjalnym zagrożeniu komputera przez uruchomiony plik. Ta informacja wcale nie oznacza, że plik jest faktycznie zagrożeniem a jedynie informacją o tym, że filtr nie zna tego programu. Nie należy się więc tym przejmować i wybrać akcję Więcej informacji a następnie Uruchom mimo to.

Niestety użytkownicy Widnows nie mają łatwego życia. Firma Microsoft postanowiła uprzykrzyć życie użytkownikom Windowsa. Najnowsza wersja Windows 10 ma teraz domyślnie zablokowaną możliwość instalacji programów, które nie są certyfikowane przez Microsoft. Niestety nikt nie pyta się użytkowników o zdanie. MS to zrobił i już. Jak widać tendencja odchodzenia od systemu Windows nie bierze się z niczego tylko z działań producenta tego systemu, który nie liczy się z użytkownikiem.

Żeby nadal móc wybierać i bez przeszkód instalować programy, jakie my chcemy a nie Microsoft należy zmienić ustawienia zgodnie z sugestią pokazaną na planszy, która zostanie wyświetlona po próbie uruchomienia gry/programu, którego nie zna MS.

Pobierasz grę? Polub nas!Kliknij tutaj żeby pobrać

Komentarze

  • to jest super dodajcie nowe bo super
  • Mój brat uwielbia te gry na jest w moim wieku czyli 25 lat
  • swietna gra
  • lubie angry birds
  • to do pobrania jest ?
  • super gierka
  • JESTEM W TRAKCIE ŚCIĄGANIA GRY NA KOMPA :->
  • radze wam pobrac sobie angry birds star wors :D zaj****a gra pozdro
  • szkoda że demo
  • dlaczego to sie takk dlugo sciaga?

Dodaj komentarz


Gra Pou na komputer PC Gra Pou na komputer PC
Coraz większa ilość ciekawych aplikacji dostępnych wyłącznie na mobilna platformę Android sprawia, że chętnie ...
Instalacja gry Pou na komputerze... Instalacja gry Pou na komputerze...
Ponieważ sporo osób ciągle ma problemy z instalacją gry Pou na komputerze PC, postanowiliśmy opisać cały proce...

Nawigacja

Nasza społeczność