Tani Xbox Game Pass Ultimate - poniżej 85 zł za 6 miesięcy - poradnik Xbox Game Pass Ultimate (Xbox, PC oraz xCloud) to świetna rzecz, a teraz można dostęp do tego abonamentu bardzo tanio kupić. Podpowiadam jak :)Jeśli ktoś nie miał styczności z Game Pass to powinien szybciutko nadrobić swoje zaległości.
Zasadniczo Microsoft oferuje trzy usługi, w których gry na PC oraz Xboxa można mieć, jak to mówią, nie za miliony ;)
Są to:
- Xbox Game Pass - na komputery PC, w ramach abonamentu można sobie pobierać i grać w ponad 200 gier, zmienianych czasowo,
- Xbox Game Pass - na konsole Xbox (jest to osobna subskrypcja), abonament obejmuje dostęp do ponad 100 gier, co jakiś czas zmienianych,
- Xbox Live Gold - kolejny abonament do uzyskania dostępu do rozgrywki sieciowej oraz otrzymywania gratisowo wybranych gier, pozostają przypisane do konta na stałe (do czterech darmowych gier w miesiącu).
Ostatnio udostępniona została kolejna subskrypcja - Xbox Game Pass Ultimate, która tym razem nie jest czymś kolejnym tylko zawiera w sobie wszystkie powyższe abonamenty, czyli można sobie grać na pececie, na konsoli w wybrane gry, dostępna jest także możliwość rozgrywek sieciowych. Jest więc wszystko co trzeba.

Dlaczego Xbox Game Pass Ultimate jest takie dobre? Bo można sobie także pograć nie mając konsoli, poprzez xCloud na telefonie z Androidem. W przyszłości także komputery mają mieć możliwość chmurowej rozgrywki. Włączamy telefon, wybieramy grę i gramy, nie instalując jej, wszystko co trzeba dzieje się na serwerze, są pewne opóźnienia, ale da się pograć nawet w wyścigi samochodowe.

Niestety abonament do Game Pass Ultimate jest dość drogi, standardowa cena to około 55 zł na miesiąc. Co prawda pierwszy jest za 4 zł, ale kolejne już wychodzą całkiem sporo.

Jest jednak sposób na to żeby mieć 6 miesięcy dostępu do Xbox Game Pass Ultimate za mniej niż 85 zł. Jak uzyskać tani Xbox Game Pass Ultimate?

1. Kupujemy dostęp do Xbox Game Paass na komputer PC z poniższego odnośnika:
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-na-komputer-pc-beta/cfq7ttc0kgq8
(gdy nabywamy ten abonament pierwszy raz wówczas cena to 4 zł, jeśli już kiedyś go braliśmy, niestety cena skacze do ok. 40 zł)
2. Ponieważ po zakupie powyższego abonamentu włączona została płatność cykliczna, więc ją wyłączamy, dzięki czemu w następnych krokach dostaniemy jeszcze miesiąc gratis :)
Płatność cykliczną wyłączamy tutaj:
https://account.microsoft.com/services
(wchodzimy w abonament, który zakupiliśmy przed chwilą i wybieramy zmień - wyłącz rozliczenia cykliczne)
3. Kupujemy Xbox Game Pass na 3 miesiące w postaci kodu, stąd:
https://www.eneba.com/xbox-xbox-game-pass-3-months-xbox-live-key-global
Koszt to około 75 zł. Po wpisaniu kodu rabatowego VSKI otrzymamy ze dwa złote taniej :)
Niestety Eneba wymaga weryfikacji numeru telefonu, podanie numeru i potwierdzenie smsem, pewnie chodzi o weryfikacje lokalizacji.
Zakupiony powyżej kod wpisujemy tutaj:
https://redeem.microsoft.com
W tym momencie zgadzamy się na płatności cykliczne jak tylko pojawi się takie pytanie po wprowadzeniu kodu (te, które wcześniej wyłączyliśmy), za które dostajemy teraz miesiąc gratis. Potem z powrotem możemy je sobie wyłączyć.
4. Ten punkt jest najważniejszy, teraz kupujemy Xbox Game Pass Ultimate, stąd:
https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0
Cena dla nowego użytkownika to 4 zł, jeśli wcześniej już sobie ten abonament kupowaliśmy to niestety przyjdzie nam zapłacić ok. 55 zł.
Przy zakupie tego abonamentu, abo, który wcześniej nabyliśmy, czyli 5 miesięcy, zmieniają się na Xbox Game Pass Ultimate i razem mamy 6 miesięcy.

Powyższą ścieżkę sam przeszedłem, więc mogę jasno powiedzieć, że to zadziałało i będzie działać jeśli coś w międzyczasie się nie zmieni.

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!