Brawl Stars - postacie, zadymiarze W grze Brawl Stars najważniejsi są Zadymiarze oraz ich cechy.Zadymiarze w grze Brawl Stars dzielą się na grupy, po części ze względu na właściwości tych postaci a po części z uwagi na ich dostępność. Mamy więc Zadymiarzy: początkowi, rzadcy, bardzo rzadcy, epiccy, mityczni, legendarni oraz chromatyczni.
W grudniu 2022 r. zmieniły się zasady otrzymywania Zadymiarzy, zniknęła opcja otrzymywania ich w ramach Alei Pucharów, od teraz tam można dostać tzw. kredyty, za które możemy kupić wybranego zadymiarza. Czy to dobrze? Pewnie dla producenta gry mającego fajny przychód z Brawl Stars pewnie tak, czy gracze będą zadowoleni? Zobaczymy :)

1. Zadymiarz Początkowy:
- Shelly - Maszyna Zniszczenia
Strzelba Shelly ma szeroki zasięg i strzela we wrogą drużynę śrutem. Superatak Shelly niszczy osłony i sprawia, że przeciwnicy trzymają się na dystans.
To wszystko się zgadza, Shelly to świetny bohater. Kierując Shelly zbliżamy się do przeciwnika jak najbliżej, wówczas nasz strzał zadaje najwięcej obrażeń. Z dalszej odległości są mniejsze skutki strzału. Super atak jest naprawdę bardzo skuteczny, tym skuteczniejszy im bliżej jesteśmy. Polecamy dla początkujących, jednak zaawansowani gracze także świetnie sobie radzą kierując Shelly.

2. Zadymiarz Rzadki:
- El Primo - Czołg
El Primo zasypuje przeciwników gradem uderzeń. Jego superatak to cios łokciem z góry, który zadaje obrażenia wszystkiemu co znajdzie się poniżej.
El Primo ma całkiem sporo mocy (dlatego nazywany jest czołgiem) jednak żeby coś zdziałał musi być bardzo blisko przeciwnika. Jak tylko już kogoś sięgnie swoimi pięściami to jest to całkiem spore uderzenie. Żeby El Primo stanął w szranki z Zadymiarzem, który ma większy zasięg, musi uciekać się do pewnych wybiegów związanych z ukrywaniem się - czyli stajemy za ścianą i tam chowamy się do czasu kiedy przeciwnik nie zbliży się dość znacząco. Gdy uzbiera dość mocy na super atak, ma znacznie większy zasięg bo wykonuje poza uderzeniem także całkiem spory skok w kierunku przeciwnika i dopiero wówczas wali we wszystko co jest dookoła.

- Rosa - Czołg
Botanistka z zamiłowaniem do bosku, zasadza się na wroga i wali go z liścia! Superatak zapewnia jej solidną i w pełni wegańską tarczę ochronną.
Rosa ma stosunkowo dużo punktów życia jednak ma krótki zasięg ataku. Musi więc dostatecznie blisko podejść do wroga żeby dokonać skutecznego ataku. Superatak pochłania 70% ciosów przeciwnika przez 3 sekundy. Rosa to twardy zawodnik dobry przede wszystkim w zaroślach.

- Poco - Wsparcie
Poco atakuje wrogów szkodliwymi falami dźwiękowymi. Superatak tego Zadymiarza może wyleczyć zarówno jego, jak i członków jego drużyny.
Niestety nie zawsze Poco będzie skuteczny. Zwykle jest używany raczej przez początkujących graczy. Szczególnym rozczarowaniem jest jego superatak, który poza samoleczeniem mógłby jednak mieć jakiś negatywny wpływ na przeciwników, szczególnie dla gracza w trybie solo.

- Barley - Maszyna Zniszczenia
Barley serwuje najlepsze napoje w parku Starr, ale jeśli pobrudzisz jego bar zacznie buchać parą i rzucać butelkami!
Jest on brawlerem skutecznym jedynie na odległość bowiem rzuca on koktajle Mołotowa, które zadają obrażenia wrogom wyłącznie w obszarze, na którym się rozleją. Jego atak nie działa liniowo a jedynie ma pewien zasięg, wymaga precyzji i umiejętności celowania, może być bardzo skuteczny w rękach doświadczonego gracza. Dodatkowo jego superatak to już cały grad koktajlów co może być już bardzo groźne jeśli będzie precyzyjnie skierowany.

- Nita - Maszyna Zniszczenia
Nita atakuje wrogów potężną falą uderzeniową. Podczas superataku przywołuje do pomocy ogromnego niedźwiedzia, który walczy u jej boku.
Nita to świetny Zadymiarz. Choć sama w sobie nie specjalnie się wyróżnia, poza pomysłowym strojem, to jednak jej super atak to jest coś. Nita wypuszcza Misia, który walczy razem z nią. Szuka przeciwnika i idzie na pierwszy strzał dzięki czemu Nita jest chroniona i łatwo daje sobie radę z każdym napastnikiem.

- Colt - Maszyna Zniszczenia
Niecodzienny bohater, który trafia w niewłaściwe miejsce o właściwej porze. Nie stroni od lustra i wprost tryska pewnością siebie!
- Brock - Maszyna Zniszczenia
Gdy Brock nie ostrzeliwuje wrogów rakietami, szaleje na parkiecie, pokazując swoje mistrzowskie ruchy.
- Bull - Czołg
Bull zadaje swoją strzelbą ogromne obrażenia z bliska. Superatak pozwala mu atakować nawet przez bariery i odrzucać wrogów!

3. Zadymiarz Bardzo Rzadki:
- Jessi - Maszyna Zniszczenia
Karabin energetyczny wystrzeliwuje odbijające się od wrogów kule energii. Podczas superataku Jessi używa całkiem zgrabnego, lecz niezwykle śmiercionośnego działka.
- Dynamike - Maszyna Zniszczenia
Przez długi czas uważany za zaginionego w kopani. Dynamike wraca i wciaże chce wysadzić wszystko w powietrze!
Dynamike jest bardzo charakterystyczną postacią z przemiłymi okrzykami :) Rzuca dynamitem, który ma sporą siłę rażenia, pod warunkiem, że trafi tam gdzie trzeba co wcale nie jest takie proste. Żeby móc celnie rzucać trzeba dobrze wyczuć Dynamike'a. Gdy jego przeciwnik zna zasadę rzutów może dość precyzyjnie omijać wybuchający dynamit. Dynamike ma super atak, którym jest zapalona bomba. Jej pole rażenia nie jest duże, ale siła wybuchu bardzo znaczna. Jak tylko zobaczymy bombę, uciekajmy czym pędzej.

- Penny - Maszyna Zniszczenia
Buntowniczka bez powodu, psotna Penny, włada na "morzu". Jest nieustraszoną awanturniczką. NIe poprzestanie na niczym w poszukiwaniu skarbów.
- Rico - Maszyna Zniszczenia
Rico strzela gumowymi pociskami odbijającymi się od ścian, a w ramach superataku wystrzeliwuje długą serię gumowych kul, które przebijają trafione cele.
- Darryl - Hybryda
Daryl sieje postrach wśród wrogów, strzelając z dwóch potężnych dubeltówek. W ramach superataku szarżuje na wrogów w swojej beczce, odbijając się od czego popadnie.
- Carl - Maszyna Zniszczenia
Carl rzuca kilofem jak bumerangiem. Jego superatak to szalony obrót wózkiem, który zadaje obrażenia wszystkim wokół.
- Tick - Maszyna Zniszczenia
Tick to kula nieokiełznanej pasji i zakutej w metal energii! Ciska we wroga minami, a przy superataku jego głowa oddziela się od tułowia, naprowadza się na cel i eksploduje.
- 8-Bitowiec - Maszyna Zniszczenia
8-Bitowiec dominuje na polu walki niczym chodząca maszyna z salonu gier. Strzela z lasera, a jego superatak podbija obrażenia sojuszników!
- Jacky - Czołg
Jacky napiera z impetem młotem pneumatycznym, wywołując wibracje gruntu mordercze dla pobliskich przeciwników. Jej superatak przyciąga znajdujących się w pobliżu nieprzyjaciół, którzy przepadają otoczeni tumanami kurzu.
- Gus - Wsparcie
Gus mieszka w opuszczonej kolejce i uwielbia balony. Legenda głosi, że pewnego dnia pobiegł za daleko, goniąc za balonowym psem, zgubił się i został w tym miejscu na dobre.

4. Zadymiarz Epicki:
- Bo - Maszyna Zniszczenia
- Frank - Czołg
- Piper - Maszyna Zniszczenia
- Emz - Maszyna Zniszczenia
- Stu - Zabójca
- Pam - Wparcie
- Bibi - Maszyna Zniszczenia
- Bea - Maszyna Zniszczenia
- Nani - Maszyna Zniszczenia
- Edgar - Zabójca
- Griff - Maszyna Zniszczenia
- Grom - Maszyna Zniszczenia
- Bonni - Hybryda

5. Zadymiarz Mityczny:
- Maks - Wsparcie
- Pan P - Maszyna Zniszczenia
- Squeak - Maszyna Zniszczenia
- Tara - Maszyna Zniszczenia
- Mortis - Zabójca
- Gene - Wsparcie
- Kiełek - Wsparcie
- Byron - Wsparcie

6. Zadymiarz Legendarny:
- Leon - Zabójca
- Spike - Maszyna Zniszczenia
- Kruk - Zabójca
- Sandy - Wsparcie
- Amber - Maszyna Zniszczenia
- Meg - Maszyna Zniszczenia
- Gale - Hybryda

7. Zadymiarz Chromatyczny:
- Gale - Hybryda
- Surge - Maszyna Zniszczenia
- Colette - Maszyna Zniszczenia
- Lou - Hybryda
- Ruffs - Wsparcie
- Belle - Maszyna Zniszczenia
- Buzz - Zabójca
- Asch - Czołg
- Lola - Maszyna Zniszczenia
- Kieł - Maszyna Zniszczenia
- Eve - Maszyna Zniszczenia
- Janet - Maszyna Zniszczenia
- Otis - Maszyna Zniszczenia
- Sam - Maszyna Zniszczenia
- Buster - Czołg

Komentarze

  • lubię brawl stars

Dodaj komentarz

Tutaj znajdziesz darmowe, super fajne gry do pobrania na komputer PC (Windows), gry na Androida oraz gry online (czyli przeglądarkowe) - dla dzieci, dla dziewczyn, dziewczynek i chłopców, samochodowe. Mamy stare i nowe gry odlotowe! Pełne wersje oraz demo. Programy do pobrania (Windows) najpierw pobieramy z serwera (wykonujemy download, ściągamy), potem instalujemy na lokalnym komputerze i możemy grać. W dolinie gier są także gry na system Android, czyli gry na telefon, urządzenia mobilne: na smarftony oraz tablety. A więc nie czekaj! Pobieraj gry na komputer PC oraz system Android. Chomikuj je i baw się dobrze!